Interesanti

Diemžēl, bet situācija paliks arvien sliktāka! Jau laicīgi brīdina iedzīvotājus par gaidāmo laiku!

Kurš gan būtu domājis, ka augusta sākums mums visiem atnesīs patīkamu, bet salīdzinoši īsu karstuma vilni, kurš jau nedēļas izskaņā jeb brīdienās atkal pāries un tieši brīvdienās paliks jau krietni vēsāks, nekā to varējām sagaidīt un tās, diemžēl, ir skumjas ziņas priekš mums visiem, jo arī tālākās prognozes nav pārāk iepriecinošas, ņemot vērā, ka tuvojas vasaras izskaņa. Laiks ķerties klāt un saprast, kas tad mūs sagaida tuvākajās dienās.

Šobrīd ņemot vārā, ka karstums tik tiešām pēdējās divās dienās ir bijis pamatīgs, jau no rītdienas, diemžēl, viss pamatīgi mainīsies, pie tam, ne uz to labāko pusi. Tas skaidrojams ar to, ka sestdien lielākajā daļā valsts teritorijas būs ne tikai spēcīgas lietusgāzes, bet arī krasa temperatūras lejupslīde un tālāk vien dienas gaitā, temperatūra savā maksimālajā siltuma brīdī pacelsies vien līdz +22 grādiem, kas tik tiešām nekas nebūs, ņemot vērā šīs īpaši karstās dienas, kad gaisa temperatūra pacēlās līdz pat +30 grādiem. Ko gan tas nozīmē par tālāko laiku augustā, vai karstums vēl atgriezīsies?


Tieši šīs nedēļas brīvdienas būs salīdzinoši vēsas, ja ņemam vērā kāds laiks valda pašlaik, tomēr par spīti tam, situācija neuzlabosies arī nākamās nedēļas iesākumā. Tas skaidrojams ar to, ka nākamajā nedēļā pirmās dienas būs tik pat vēsas, kā šīs nedēļas nogale, maksimums līdz +22 grādiem, taču ne vairāk.

Pašlaik gan izskatās, ka prognoze mainīsies nākamās nedēļas vidū, ap trešdienu un ceturtdienu, kad gaisa temperatūra pakāpeniski paceltos līdz aptuveni +24 un +25 grādiem, kas gan attiecīgi arī nav daudz, tomēr ņemot vērā, ka tas būs gandrīz mēneša vidus, tad atliek uzdot jautājums, vai karstums vispār vēl būs?

Par laimi, kādu siltāku laiku varēsim izbaudīt tieši nākamās nedēļas nogales brīvdienās, kad gaisa temperatūra varētu pacelties līdz pat +28 grādiem. Tik karsti kā šajās brīvdienās gan nebūs, tomēr ņemot vērā, ka pēdējās dienas ir bijušas arī salīdzinoši slapjas, nākamā nedēļas lielākoties būs ne tikai saulaina, bet arī sausa, bez pārmērīgām lietusgāzēm.