Interesanti

Ekstrasenses Merilinas Kerro Pareģojums : Šīm 3 Zīmēm tuvākajās dienās sagaidāma milzīga veiksme

Neatkarīgi no apstākļiem ikviens vēlas būt finansiāli brīvs un nekam nepiesiets un tā, lai par naudiņu nenāktos domāt visu laiku. Taču it īpaši šajā grūtajā laika periodā ir grūti iedomāties, ka viss varētu iet kā pa sviestu. Tieši pretēji, arvien biežāk rodas problēmas un daudz kas tomēr nesakrīt ar iecerētajiem mērķiem un rodas jaunas problēmas ar kurām jāspēj sadzīvot. Tomēr ne visiem šajā ziņā paveicas. Kerro apgalvo, ka zvaigznes palīdzēs trim īpašām zīmēm aizmirst par naudas lietām līdz pat tubāko divu nedēļu beigām. Līdz ar to, tās ir veselas divas veiksmes pilnas nedēļas!

Dvīņi
Dvīņi izceļas ar savu inteliģenci, un februāra beigās viņi to varēs pārvērst tik tiešām patīkamā naudā. Šiem zīmes pārstāvjiem veiksies viss, ko iesāks, bet bizness ritēs strauji un gludi, tā it kā vienmēr mēs to visi būtu vēlējušies. Galvenais ir neapstāties pusceļā, lai attīstītu jau radušās idejas. Turklāt katra paveiktā darba posma rūpīga analīze arī nesīs peļņu. Ekstrasense iesaka Dvīņiem uzņemties iniciatīvu, un iespēja kļūt mazliet radošākiem, lai viss nav tik ļoti saspringts Jūsu ikdienā.

Auns
Pirms paša februāra beigām Aunam būs iespēja pievienoties laimīgo uzvarētāju pulkam. Reizēm šai ugunīgajai zīmei var pietrūkt gan pacietības, gan neatlaidības. Auns var atrisināt savas finansiālās problēmas, izmantojot tikai vienu viņiem atvērtu ceļu — panākumus. Šī laimīgā zīme atradīs ceļu uz panākumiem, pat ja viņi ir gaidījuši tūkstošiem gadu. Ekstrasense ir pārliecināta, ka viņi var sākt jaunu projektu vai atrast naudu neparedzētā vietā.

Mežāzis
Runājot par finansiālajiem panākumiem, gandrīz visi sagaida, ka Mežāži spiedīsies uz priekšu. Tomēr, ja viņi tā vietā novērtēs pašreizējo situāciju un atturēsies no lēmumu pieņemšanas, viņi pārspēs pat visaugstākās cerības un sasniegs nepārspējamas virsotnes. Šie cilvēki var palielināt savus ienākumus, atrodot vairāk darba, pateicoties viņu centībai un veiksmei. Tā vietā, lai paļautos uz īstermiņa finansējumu, viņi finansē savu biznesu ar investīciju naudu.

Ārēji Mežāži izskatās skarbi un aukstasinīgi. Tomēr patiesībā tās ir maigas, romantiskas dvēseles, kas meklē mīlestību. Viņiem var paiet ilgs laiks, lai atrastu partneri, ar kuru viņi jūtas saderīgi; pat tā, viņi ir ļoti izvēlīgi.

Vientuļie Mežāži nebauda pārmaiņas. Viņi novērtē savas attiecības un pastāvīgajās attiecībās izvēlas stabilitāti, nevis sīkumus. Patiesībā daudzi vientuļi cilvēki joprojām dziļi vēlas kādu sev blakus. Kad tiek atrasti pareizie cilvēki, viņi bieži strādā ilgas stundas.