Interesanti

Linda Leen pēkšņi nākusi klajā ar negaidītu paziņojumu – Fani ir apbēdināti!

Viens no iemesliem, kāpēc dziedātāja Linda Leen tiek reti intervēta, ir privātums. Saskaņā ar Ievas Brokas izdevumā “OK!” Publicēto materiālu “Kā naktstauriņš gaismā” tieši no atklātajiem jautājumiem viņa pavisam nopietni sākusi domāt atteikties no savas izveidotās karjeras dziedāšanas jomā.

Kā izsakās pati Linda, tad ar savu labvēlīgo atklātību savulaik gana daudz bija nodarījusi pāri. Pēc viņas atklātajām domām, ir jābūt obligātai zonai, kas pieder tikai viņai un nevienam citam, līdz ar to, šo zonu pārkāpt nedrīkst nekādā gadījumā.

“Bet es esmu sapratusi problēmu. Es izvēlējos profesiju, kas man nav piemērota. Es redzu, cik daudz mākslinieku pasaulē un Latvijā ļoti labi mijiedarbojas ar medijiem un cilvēkiem uz skatuves. Viņiem tas patīk. Un tas ir kolosāli, jo tas ģeld. Man tas neģeld,” izteicās dziedātāja.

Viņa publiski paziņoja, ka ir apsvērusi iespēju atteikties no šīs profesijas, jo tā paredz tās esamību publiskajā telpā.

“Pēc tam man ir ilgi jāatjaunos. Varētu padomāt, ka viss ir vienkārši, ka pa šiem gadiem esmu uzaudzējusi biezāku ādu, bet tā nav noticis, un visticamāk arī nenotiks, ” piebildusi dziedātāja.

Avots