Interesanti

“Kaut kas Traks un pavisam Negaidīts!” Jau Svētdien, iespējams, Latvijā gaidāms kārtīgs pirmais sniegs!

Šobrīd tik tiešām ir siltāks, nekā varētu iedomāties. Pie tam jāņem vērā, ka šobrīd situācija ir tāda, ka oktobris jau bija ļoti iespaidīgi siltāks nekā ierasts. Šoreiz gan liels jautājums par to, kas īsti būs novembrī, taču jau pašlaik paziņots, ka novembra pirmā puse būs ievērojami silta. Neskatoties uz to, šoreiz klajā nākuši jaunumi par gaidāmo laiku svētdien. Tieši šajā situācijā varētu notikt tas, ko iepriekš tā īsti prognozēt nemaz nevarēja. Līdz ar to runa iet tieši par pirmo kārtīgo sniega kārtiņu.

Esošajā situācijā patiešām grūti iedomāties, ka nosacīti labā un siltā laikā mēs varētu sagaidīt sniegu. Tomēr atskatoties uz jaunākajām prognozēm, tā diena var būt svētdien un šajā situācijā tas ir vairāk nekā nozīmīgi.  Iespēja pastāv un pietam salīdzinoši liela, tāpēc jau laicīgi ir jāaplūko esošā situācija par to, kas mūs svētdien var sagaidīt. Aplūkosim jaunāko prognozi un ko tā sola ne tikai rītdienai, bet arī tuvākajām dienām uz priekšu, nu tad lūkojam!

Līdz ar to, laika ziņu entuziasts Martins Beršteins izpētot jaunākās laika prognozes un kopējo situāciju nācis klajā ar pavisam neraksturīgu prognozi. Informācija tikusi publicēta arī citviet, taču jāsaprot, ka iespējamība ir gana liela, tāpēc jāseko rūpīgi līdzi, jo tas tomēr ietekmēs mūs visus. Jaunākās prognozes norāda, ka jau tuvāko dienu laikā Latvijā gaidāms tik tiešām slapjš sniegs. Savukārt vietām var izveidoties pat sniega kārta, ko pašlaik grūti aptvert.

Viņš ieskicēja to, ka jaunākās prognozēs parādās ļoti liela iespējamība, ka tieši svētdienas rītā, Latvijas austrumu daļā sagaidāms slapjš sniegs. Dažās citās prognozēs parādās pat tas, ka varot būt sniega kārta. Savukārt dienas laikā prognozes vēl koriģēsies un mainīsies, taču tas ir ar ļoti lielu iespējamību. Protams, ka no rīta varēsim labāk pateikt, vai tiešām tas viss notiks un cik ļoti daudz vai mazs būs tas sniegs.

Šobrīd gan vēl atliek gaidīt un lūkoties uz gaidāmo laiku, tomēr ja sniegs tik tiešām būs, tad autovadītāji, kuri vēl nav nomainījuši ziemas riepas, pavisam noteikti vajadzētu būt uz ceļa uzmanīgiem vai nebraukt vispār!