Interesanti, Noderīgi, Šokējoši

Ķirurgi kopā ar ginekologu ultrasonogrāfijā pamanīja, ko neredzētu! Kad māte dzemdēja, ārstu teiktais apstiprinājās!

Mūsdienās bieži vien varam dzirdēt par ļoti daudz un dažādiem nostāstiem, kur ķirurgu stāstītais licies meli. Šis stāsts esot tieši tāds, jo mēmi palika ne tikai sievietes ķururgi un ginekologs, bet arī pati māte, kura dzemdēja. Laiks ķerties klāt konkrētajai situācijai!

Stāsts ir par 28. gadus vecu sievieti vārdā Nataša Gēta. Viņa nāk no Anglijas un drīz vien, kad uzzināja par savu grūtniecību, regulāri devās pie ārsta vizītēm, lai noskaidrotu, ka bērniņam viss ir kārtībā. Pirmajās pārbaudēs viss bija kārtībā un nebija bažas par to, ka kaut kas nebūtu kārtībā.

Arī nākamajās pārbaudēs nekas nelikās aizdomīgs un šķitas, ka viss ir kārtībā. Drīz vien pienāca 20. bērniņa nedēļa un Nataša trešo reizi devās veikt ultrasonogrāfiju. Tieši šajā reizē ārsts pamanīja, ko tādu, ar ko ikdienā nemēdz saskarties.

Pēc detalizētas un precīzākas ultrasonogrāfijas tika apstiprināts, ka ap bērniņa galvu ir kaut kas aizdomīgs un ārsti nebija saprotams, kas tas ir. Tikai pēc vairākām dienām ārsti, konsultējoties kopā ar pieredzējušiem ķirurgiem nonāca pie secinājuma.

Pēc vairākām detalizētām pārbaudēm tika secināts, ka attēlos redzamie veidojumi ir bērna mati. Šāds gadījums ir ļoti reta paradība, jo visi bērniņi piedzims bez jebkādiem matiem. Tieši tas bija iemesls, kāpēc sievietes ginekologs un ārsts sāka uztraukties.

Arī turpmākajā gaitā sieviete veica visas pārbaudes, lai tiešām pārliecinātos, ka tas nav nekas cits, kā meitenītes mati. Drīz vien jau pienāca arī dzemdības un tas bija brīdis, kurā ārstu un ķirurgu teiktais tiešām apstiprinājās!

Nataša dzemdēja meitenīti, kurai uz galvas jau pamatīgi bija izauguši mati. Šāda parādība ir teju vai neiespējama, tomēr šādi gadījumi pasaulē ir bijuši tikai pāris un nav saprotams, kā un kāpēc bērnam var izveidoties mati mātes vēderā.

Māte bija pārsteigta par ieraudzīto mazuli, viņai bija tumši un ļoti biezi mati. Tas bija īsts pārsteigums visiem.  Vai viņa nav skaista?

Ģimene drīz vien ieguva lielu popularitāti dēļ konkrētā notikuma. Jau bildē redzams, ka meitiņa savas acis un melnos, biezos matus ieguvusi no savas mātes.  Vai nav burvīgi?