Interesanti

Toms Bricis nāk klajā ar pavisam nepatīkamu vēsti par to, kas mūs sagaida nākamnedēļ!

Lai arī šonedēļ laiks ir īpaši silts un patīkams, tas tomēr vairs nav uz ilgu un kā izrādās, tad šīs varētu būt pēdējās siltākās dienas šogad, jo jau nākamnedēļ mūs sagaida, kas pavisam daudz nepatīkamāks, īpaši tiem, kuriem aukstums nekādā veidā neiet pie sirds. Tā, kā ir iestājies rudens, tad pavisam noteikti jābūt tik pat ļoti rudenīgiem laikapstākļiem.

Arī šajās brīvdienās laiks Latvijā būs salīdzinoši silts un varētu pat teikt, ka tikpat labs kā vasarā, bet nākamnedēļ pakāpeniski kļūs arvien aukstāks un rudens cienīgās izpausmes varēsim novērot arvien vairāk un vairāk, tomēr cik ļoti sliktāk paliks un vai tiešām siltas dienas vairs nevarēsim sagaidīt?

Jau sestdienas pēcpusdienā vietām Kurzemē, Zemgalē, kā arī Rīgas apkārtnē būs gaidāms īslaicīgs lietus, iespējama iespēja arī negaisam, bet kopumā diena būs lielākoties saulaina un patīkami silta. Arī temperatūra sasniegs 20… līdz 25 grādu atzīmi, bet svētdien jau visā Latvijas teritorijā ik pa laikam uznāks lokāli lietus mākoņi, daudzviet gaidāms arī pērkona negaiss.

Vidējā temperatūra sasniegs ap 19 līdz +24 grādiem pēc celsija, tomēr krietni vesāks būs gaidāms piekrastes zonā, kur vidējā gaisa temperatūra būs ap +17 grādiem. Savukārt viss pilnībā mainīsies jau nākamnedēļ. Brīvdienu naktīs gaiss atdzisīs līdz 10… +16 grādiem, sestdienas nakts paies bez lietus, bet svētdienas naktī gan dažviet gaidāms īslaicīgs lietus un negaisa iespējamība, kas silto un patīkamo laiku varēs nedaudz pabojāt.

Tomēr viss mainīsies tieši nākamajā darba nedēļā, jo gaisa temperatūra pamatīgi pazemināsies un pēcpusdienā lielākoties turēsies tikai ap 12 līdz 17 grādu atzīmei, pirmdien vietām valsts dienvidos uzkāps līz 20 grādiem, tomēr tās būs tikai pirmās dienas. Pēc tam temperatūra krasi sāks slīdēt uz leju, naktis kļūs krietni vēsākas, temperatūra visā Latvijā, izņemot piekrasti būs vairāk nekā zem 10 grādu atzīmes, vietām tuvojoties nullei.

Tāpat daudzviet jau no agriem rītiem būs gaidāma pamatīga salna, tāpēc auto šoferīšiem pavisam noteikti ir jāuzmanās no laikapstākļiem, kuri mūs sagaida nākamo nedēļ, kā arī turpmāk, jo silti vairs nebūs.

Avots