Interesanti, Noderīgi, Šokējoši

Ķirurgi kopā ar ginekologu ultrasonogrāfijā pamanīja, ko neredzētu! Kad māte dzemdēja, ārstu teiktais apstiprinājās!

Mūsdienās bieži vien varam dzirdēt par ļoti daudz un dažādiem nostāstiem, kur ķirurgu stāstītais licies meli. Šis stāsts esot tieši tāds, jo mēmi palika ne tikai sievietes ķururgi un ginekologs, bet arī pati māte, kura dzemdēja. Laiks ķerties klāt konkrētajai situācijai!

Stāsts ir par 28. gadus vecu sievieti vārdā Nataša Gēta. Viņa nāk no Anglijas un drīz vien, kad uzzināja par savu grūtniecību, regulāri devās pie ārsta vizītēm, lai noskaidrotu, ka bērniņam viss ir kārtībā. Pirmajās pārbaudēs viss bija kārtībā un nebija bažas par to, ka kaut kas nebūtu kārtībā.

Arī nākamajās pārbaudēs nekas nelikās aizdomīgs un šķitas, ka viss ir kārtībā. Drīz vien pienāca 20. bērniņa nedēļa un Nataša trešo reizi devās veikt ultrasonogrāfiju. Tieši šajā reizē ārsts pamanīja, ko tādu, ar ko ikdienā nemēdz saskarties.

Pēc detalizētas un precīzākas ultrasonogrāfijas tika apstiprināts, ka ap bērniņa galvu ir kaut kas aizdomīgs un ārsti nebija saprotams, kas tas ir. Tikai pēc vairākām dienām ārsti, konsultējoties kopā ar pieredzējušiem ķirurgiem nonāca pie secinājuma.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā