Interesanti

“Laiks mainīsies ļoti krasi!” Jau savlaicīgi tiek ziņots par gaidāmo laiku tuvākajās dienās!

Svētku laiks beidzot ir klāt, tomēr esošais laiks nebūt nav tāds, kā to varējām iztēloties vēl pirms svētku sezonas, jo šobrīd esošais laiks sāk tikai nedaudz atkopties pēc visa tā, kas bija iepriekš, tomēr mums priekšā ir vēl patīkamas ziņas, kuras tas beidzot varam pasniegt uz paplātes visiem saulītes mīļotājiem, nemaz nerunājot par tiem, kuri ikdienā mīl pasauļoties, jo drīzumā to beidzot varēs atsākt darīt ar lielu patiku!

Lai arī iepriekšējās dienās lietavas un nokrišņi bija salīdzinoši biežas parādības, nemaz nerunājot par spēcīgo vēju un tā brāzmām, tad jau sākoties no nākamās nedēļas, pareizāk sakot – no otrdienas, laiks mainīsies ļoti krasi un būs pat grūti pateikt, ka iepriekš esošais laiks bija tik ļoti drūms un nepatīkams, jo iepriekšējo divu nedēļu laikā bija arī spēcīgas vētras, kuras tad arī nedaudz radīja mazus postījumus un kopējās vēja brāzmas tik tiešām bija ļoti spēcīgas! Taču, kas mūs sagaida šajās tuvakajās pāris dienās un ar ko jārēķinās arī turpmāk?

Jau sākoties pirmdienai, laiks būs būtiski līdzvērtīgs ar laiku, kas bija šodien jeb svētdien, tomēr sākoties otrdienai laiks burtiski mainīsies un būs pat grūti pateikt, ka iepriekš bija tik draņķīgi laikapstākļi. Otrdien vidējā gaisa temperatūra dienā valsts centrālajā daļā vietām varēs pārsniegt pat +16 grādu atzīmi, kas beidzot iezīmēs normāla pavasara iesākšanos, tomēr ar to viss vēl nemaz nebeidzas, jo priekšā vēl gaidāmi pāris pārsteigumi.

Pastāvīgi augsta gaisa temperatūra saglabāsies arī visā atlikušajā nedēļas gaitā un par nokrišņiem un lietavām burtiski varēsim aizmirst. Arī vēja ātrums būs salīdzinoši mazs, tādēļ par spēcīgajām brāzmām būsim atviegloti un netraucēti, kas pavērs jau pirmās iespējas izbaudīt patīkamo gaisotni un silto laiku, kas beidzot mūs visus lēnām virsīs uz vasaras sākšanos, kas nemaz vairs nav tik tālu, kā varētu domāt, jo pirmais pavasara mēnesis bija tik tiešām neraksturīgi auksts.

Līdz ar to tuvāko dienu laikā varēsim baudīt patīkamas laikapstākļu izmaiņas, kuras pozitīvi iezīmēs tālākā dienu laiku. Līdzīgs laiks turpināsies arī aiznākamajā nedēļā, kas tik tiešām liek priecāties, ka laiks beidzot sāk uzlaboties.