Interesanti, Noderīgi

Latvijā Slavena aktrise pēkšņi sāk strādāt par kasieri – Atveras mute, ka tiek uzzināts, ka viņa ir

Neskatoties uz teātra vai filmu projektiem, aktrise Kristīne Belicka (35 gadi) pandēmijas laikā ieguva jaunu darbu – tagad viņu var atrast savā kases veikalā.

Apmeklējot Krasta ielas veikalu “Sky”, varētu domāt, ka tā bija sieviete, kura redzēja viņu kaut kur kalpojošu. Aktrise sarunā ar žurnālu “Kas Jauns” arī atzina: “Daži cilvēki mani pazīst, bet daži domā, ka mani kaut kur ir satikuši, bet ne īsti kur. Protams, ne visi Pazīsti mani, jo es neesmu filmu industrijas karaliene. “Kristīne pat domāja par apkopēju. Viņa pastāstīja, kā nolēma strādāt veikalā, un sacīja, ka aktrise neplāno atkāpties. Talantīgā aktrise sacīja: “Mana loma teātrī joprojām ir.”

Par darba meklēšanu “Koronavīrusa izplatīšanās dēļ man jāpieņem cits lēmums.” Šopavasar mani iecēla amatā. Es lasu scenāriju, man patīk šī loma, un esmu gatavs atgriezties uz skatuves. Tas bija jāmēģina, bet ārkārtas situācija tika īstenota tikai pēc nedēļas.

Neviens nezina, kas notiks, ir nenoteiktība. Plānotā uzstāšanās arī tika atcelta uz nenoteiktu laiku. Vēlāk no tā paša teātra nāca vēl viens piedāvājums, nomainīts uz citu lomu, un tad es vairāk “uzrakstīju”. Tomēr pandēmijas dēļ tā veiktspēju neizdevās īstenot.

Es sāku rūpēties par darbu. Es jau esmu nedaudz izmisis, jo neesmu saņēmis atbildes uz nosūtīto darba pieteikumu. Es pat pieteicos uz apkopējas darbu … Kad cilvēki saņēma manu CV, viņi domāja, ka es viņus “nēsāju”, kas bija joks. Un otrādi, veikalā, kurā es tagad strādāju, kad mani pieņēma darbā, kāds man jautāja, kāpēc man krasi jāmaina darbs. Es atbildēju, ka teātra vai kino projekta nav, bet darbs ir vajadzīgs, “sacīja Kristīna.

Par profesionālo ētiku “Es nekad neesmu baidījies no jebkāda veida darba. Es strādāju kopš divpadsmit gadu vecuma – kā trauku mazgājamā mašīna laukā un kafejnīcās. Valstī, lai arī man pašam ir trīs dārzi, vasarā strādāju arī citās saimniecībās. Ravējot zemenes un stādot tēju. Sestdien mazgāju traukus kafejnīcā. Kaut arī visi odi tika cepti kartupeļu eļļā, es priecājos par nopelnīto naudu, un par to es tirgū nopirku tintes kasetnes. Es pat Savāc džinsus.

Avots