Interesanti

Bricis paziņo : “Esmu uzvilcies!” un atklāj kāds laiks mūs sagaida brīvdienās!

Visiem labi zināmais Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis sociālajos tīklos nācis klajā ar kādu video, kurā stāsta par jaunāko prognozi tuvākajam laikam un vienkārši paziņo par to, no kā šobrīd ir jāuzmanās ikvienam saules “ķērājam.”

Neskatoties uz to, pats Bricis veltījis salīdzinoši skarbu kritiku Latvijas vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centram (LVĢMC). Un kā izrādās iemesls tam visam tik tiešām ir ļoti pamatots un pēc viņā izteikumiem skaidrs kāpēc…

Kā norādīja pats Bricis, tad beidzot ir sākusies tā gada daļa, kurā ir visspēcigākais ultravioletais starojums, tomēr cik patiesībā tas ir augsts, uzzināt nemaz nevar, jo LVĢMC atkal vienkārši nestrādā tā, kā nākas un tas pat esot kauns!

Tieši šajā situācijā Bricis jau ir norādījis, ka atkal nākas pārmest Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centram, jo ultravioleto starojumu Latvijā kā izrādās mēra tikai vienīgā vietā – Rucavā. Bricis norāda : “Un tieši šajā brīdī, kad ir gada daļa ar visintensīvāko starojumu, dati no šīs novērojumu stacijas pienāk ļoti nekorekti.”

Viņš piebilda arī to, ka jau vairākas dienas dati nav bijuši nedz korekti nedz arī saprotami cilvēkiem, un tādejādi šobrīd nav iespējams uzzināt, kad tieši ultravioletais starojums ir visstiprākais un tiešā saulē atrasties ir pat bīstami, taču visu nevarot precīzi nosaukt, jo tikai dēļ vienas stacijas, kura pašlaik nestrādā kā nākas!

Interesanti gan ir tas, ka Bricis pauž, ka iepriekš centra pārstāvji viņam jau ir solījuši, ka ultravioletā starojuma novērojumi no Rucavas mājaslapā būs pieejami jau iepriekš pavasarī, taču redziet – pienākusi vasara un joprojām nekas vēl nestrādā, līdz ar to solītais nemaz nav izpildīts.

“Kā lai tic šādiem cilvēkiem, kas būtībā melo? Acīs skatīdamies melo,” sašutumu neslēpj Bricis un izsakās, ka šī kritika tieši vērsta un centra tehniskā personāla darbību un viņa veikumu, kas netiek pildīts.

Nekavējoties gan LVĢMC nepaliek atbildi parādā Bricim un sociālajā platformā Twitter veic ierakstu, kurā tiek atbildēts par notikušo problēmu :

 


https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/348830-esmu-uzvilcies-kas-nokaitinajis-tomu-brici/