Interesanti

“Tas jāuztver nopietni!” Iedzīvotājiem Tiek nopietni brīdināts par gaidāmo laiku šonakt un rīt!

Lai arī patreiz laiks ir tik tiešām patīkams un sniegoti balts, jāņem vērā, ka tas atstāj smagas sekas uz vairākām lietām. Viena no tām ir cilvēku pārvietošanās problēma nenotīrīto ietvju dēļ, kuru dēļ daudzi cilvēki gūst dažādas traumas. Otkārt šajās sniegotajās dienās krasi pieaugušas autoavārijas, kas ir kļuvušas par nopietnu problēmu, jo to skaits ir pieraudzi krietni vairāk nekā parasti, tomēr kas tad mūs gaida šonakt un rīt?

Situācija saistīta ar to, ka lielākaā daļā valsts teritorijas ir izsludināts oranžais brīdinājums par pastiprinātu snigšanu un milzīgo ledus veidošanos uz ceļiem, kas tad arī izraisa šo pavisam nepatīkamo situācija. Tāpat ir spēkā dzeltenais brīdinājums par iespējamajiem plūdiem, dēļ milzīgā sniegotā daudzuma. Taču dēļ regulārās snigšanas situācija ir kļuvusi gaužām neapskaužama, jo daudzas vietas nav izbraucamas, nemaz nerunājot par to, kas mūs sagaida šonakt un rīt, kad tas viss tikai vēl pastiprināsies spēkā.

Viena no labajām ziņām ir tāda, ka vismaz tuvākajās dienās laiks īpaši nemainīsies un nebūs pēkšņi plusi, kas visu esošo pārvērsu pavisam slīdošā ledus masā, kad visu padara vēl bīstamāku, tomēr šonakt un rīt pavisam noteikti jāuzmanās no pastiprinātā sniega daudzuma, kas tik tiešām var sagādāt smagas prblēmas daudziem. Tas arī var ietekmēt plānoto maršruta maiņu, jo dēļ milzīgā sniega daudzuma, kāds noteikti nespēs uz iecerēto vietu, vai arī tas viss būs ļoti apgrūtināti.

Rīt gaidāms pavisam līdzīgs laiks, lai gan svētku dienas turpinās esošais laiks paliks tik tiešām nemainīgs un joprojām saglabāsies oranžais brīdinājums ne tikai par spēcīgo sniegu, bet arī par milzīgo ledu un nepatīkajiem ceļa apstākļiem, kuri var izraisīt tik tiešām nepatīkamas situācijas, jo pēdējo dienu laikā avārijas ir krietni pieaugušas.

Esiet uzmanīgi un noteikti sekojiet līdzi jaunākajām laika prognozēm, lai pēc iespējas precīzāk varētu zināt kas tad mūs īsti sagaida. Tāpēc esiet uzmanīgi un noteikti sargājiet ne tikai sevi, bet arī apkārtējos un viss būs labi.