Interesanti

Latviju pāršalkusi skumja vēsts. Mūžībā devies ļoti zināms un populārs cilvēks

Tās ir tik tiešām lielas skumjas daudziem no mums, jo šis cilvēks bija ne tikai populārs, bet arī plaši zināms ļoti daudziem cilvēkiem. Par spīti visam, tieši pēdējā laikā varam novērot, ka mūžībā aiziet tiešām zināmi un populāri cilvēki, kuri vēl nav sasnieguši nekādus pensijas vecuma gadus, līdz ar to, tas liek pamatīgi aizdomāties, par esošo situāciju un visiem pārējiem notikumiem, kas saistīti ar to.

Protams, ka ir grūti saprast, kāpēc tā notiek vai kāpēc pēdējā laikā mūžībā dodas tik daudz zināmu un pazīstamu cilvēku, bet laiks iet uz priekšu un atliek tikai domāt, ka konkrētais un smagais posms drīzumā paies, lai varētu sākties labāki laiki. Bet tagad sīkāk par to, kas tieši notika.

Ar ļoti skumju vēsti ir dalījusies Latviešu populāra rokgrupa “Inokentijs Mārpls” – mūžībā ir devies viens no grupas galvenajiem dalībniekiem, tā ziņo apvienības ieraksts sociālajā platformā Facebook.

Diemžēl mums ir jāpaziņot ļoti skumja vēsts – no mums ir aizgājis mūsu ilggadējais basists un labs cilvēvs Ivo Tankevičs jeb Skrips. Lai viņam gaišas un tiešām vieglas turmpākās gaitas, ziņo grupas biedri.

Jāņem vēra to, ka grupa ar nosaukumu “Inokentijs Mārpls” tika dibināta tālajā 1985. gadā un ir Latvijas rokgrupa. Galvenais grupas līderis ir Raimonds Lagimovs jeb Dambis.

Pie tam grupas ieguldījums pankroka attīstībā Latvijā ir viens no pašiem ievērojamākajiem šajā nozares žanrā. Tāpat grupa ir viena no pašām leģendārākajām Latvijas pagrīdes grupām, kas tika uzskatīta par PSRS smagā pankroka galvenajiem aizsācējiem, līdz ar to, tas ir liels gods un cieņa viņiem.

Tāpat jāatgādina to, ka grupa ir koncertējusi daudzos pagrīdes festivālos. Tāpat šī grupa ir spēlējusi daudzviet arī ārpus Latvijas : Krievijā, Ungārijā, Igaunijā, Holandē un Lietuvā. Grupas esošais un mūsdienīgais skandējums ir pankroks, regejs, rokenrols, jaunais vilnis, smagais pankroks, džeks un rokmūzika, kā arī citi.

Avots