Interesanti, Neticami, Sievietēm

Slavenā Linda Leen paziņojusi ar kādu “atkarību” viņa jau kādu laiku cenšas cīnīties!

Nav jau noslēpums, ka katram cilvēkam ir kāda “mazā” atkarība no kaut kā. Mūsdienās lielai daļai tās ir cigaretes, kādam alkohols, cits savukārt netiek vaļā no azartspēlēm. Tāda ir mūsdienu realitāte, bet atkarība var būt pat tad, ja regulāri gribi ēst cukurotas lietas jeb saldumus.

Protams, ka pasakot vārdu atkarība, tas tendējās ar negatīvismu, jo atkarība parasti nav nekas labs. Lai vai kā, bet pavisam līdzīga situācija ir gadījusies arī slavenajai Lindai LEEN, kura pati par esošo atkarību paziņoja, pirms zināma laiciņa.

Daudzi tuvi Lindas Leen cilvēki neslēpj to, ka mūziķe ir ļoti atklāta un parasti neko neslēpj no saviem fantiem. Viņa parasti mēdz būt tieša un saka lietas īstajos vārdos. Šī iemesla dēļ viņa paziņoja par to, ka viņai ir kāda atkarība ar ko cenšas tikt galā.

Interesanti, bet viņa šai atkarībai jau ir veltijusi vairākus gadus, tāpat kā daudzi citi. Tomēr vai viņa ir tikusi pāri šai lietai?

Lasi vēl : Rimi Latvia nākusi klajā ar TIEŠĀM pārsteidzošu informāciju! Cilvēki internetā gan rakstot – paši esot vainīgi!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā