Interesanti, Šokējoši

Mārtiņa Ķibilda ģimene paziņojusi, kāds bija viņa patiesais nāves iemesls!

Ļoti skumji, ka ir jāatvadās no tik gudriem un labiem cilvēkiem, kas dara daudz labu Latvijas nākotnē. Tomēr šoreiz stāsts līdz galam nebija laimīgs. Nav noslēpums, ka Mārtiņš Ķibilds Latvijas nākotnē ir ieguldījis ļoti daudz. Tik daudz, ka pats reiz izteicies, ka smagais darbs kaitējot veselībai un diemžēl tā arī ir bijis.

Kad Latviju pāršalca ziņa par to, ka Māriņš Ķibils ir miris, neviens tam vienkārši nespēja noticēt. Mūsu pasauli ir pametusi diža personība, kura mira pēkšņā nāvē, bez iepriekšējiem brīdinājumiem.

Cilvēki vienkārši nebija saprašana, kā tas varēja notikt un tik pēkšņi.  Tomēr tapa zināms, ka Mārtiņš Ķibilds tika nosūtīts uz ekspertīzes sekciju. Tajā bija jānoskaidro, kas tieši Mārtiņam bija par vainu, jo viņš nomira tik pēkšņi, neviens to negaidīja.

Tagad rezultāti ir tapuši zināmi un Mārtiņa ģimene ir izplatījusi paziņojumu, kāds īsti ir bijis iemesls Mārtiņa nāvei. Speciāli tam ticis izveidots Facebook konts ar nosaukumu “Ķibilds/Atvadas.” Ģimene neklusē un paziņo iemeslu!

Jau kopš pirmās sēru dienas ģimene, kolēģi, draugi un attālāki radinieki vēlējušies noskaidrot, kāds patiesībā bija iemesls Mārtiņa Ķibilda aiziešanai. Tā ir minēts Facebook izveidotajā ierakstā. Beidzot tas arī ir ticis paziņots un ģimene nevēlējās to slēpt.

Ierakstā paziņots par to, kādi bija autopsijas rezultāti. Tagad tas ir oficiālis zināms un autopsijas rezultāts ir ļoti īss, taču nepielūdzams : “Akūta koronārā sirds slimība”

Mārtiņa sirds vienkārši ņēma un apstājās, bez nekādiem iepriekšējiem veselības tipa brīdinājumiem. Tagad viņš ir atvest uz Latviju, lai dotos pēdējā gaitā no Torņkalna baznīcas. Dievkalpojums notiks jau piektdien 8. Novembrī pulksten 11:00

Ļoti skumji, ka viss sakrita tieši tā, kā tas ir! Iepriekš nekur nebija dzirdams, ka Mārtiņam būtu bijušas problēmas ar sirdi.