Interesanti

Vasaras Beigas ir noslēgušās? Bricis jau laicīgi paziņo vai šovasar vispār vēl būs gaidāms karsts laiks

Tieši pēdējās pāris dienas varējām izbaudīt patīkamas karstuma dienas, kuras brīžiem mijās kopā ar lietavām, tomēr kopumā laiks vienalga bija krietni labāks, nekā viss esošais vēsuma periods. Tomēr šobrīd pats svarīgākais ir saprast vai līdzīgi karstuma viļņi vēl varētu turpināties, vai tomēr var uzskatīt, ka šīs vasaras karstums jau ir beidzies un vairs uz neko labu nevaram cerēt, ne jūlija beigās, ne pašā augustā? Beidzot laiks ir to visu noskaidrot un reāli saprast kā tad galu galā beigās būs, jo esošā prognoze tik tiešām nav nekāda spīdošā!

Jau šobrīd skaidri redzams, ka vēl patīkams siltums būs sagaidāms pirmdien un otrdien, tomēr sākoties trešdienai laiks jau krasi mainīsies un atkal pamatīgi noslīdēs uz leju un tam visam pa virsu vēl nāks lietavas. Attiecīgi tālāk līdz jūlija beigām, turpināsies līdzīgs laiks, kad dienas temperatūra neiesils vairāk par +20 līdz +23 grādiem.  Nedēļas otrajā pusē būs sagaidāmas arī lietavas un beigu beigās atliek uzdot jautājumu vai šāds laiks saglabāsies arī augustā, vai tomēr varētu cerēt vēl uz kādu karstuma vilni?

Attiecīgi jāatceras, ka pēc karstajām laika dienām parasti sagaidāmi arī spēcīgi pērkona negaisi, ko mēs varētu sagaidīt otrdien un trešdien, taču pēc prognozēm skatoties, arī ceturtdien lielākajā daļā valsts teritorijas sagaidāmas lietusgāzes. Šobrīd jāpiemin, ka laiks tik tiešām nav tāds, kā varētu iztēloties, jo nemitīgi gaidām siltāku laiku, taču lielākoties ir vēss un lietains, bet ja karstums atnāk, tad tikai uz pāris dienām.

Svarīgākais gan ir tas, vai augustā tiešām vēl sagaidīsim labu un patīkamu vasaras karstumu, vai tomēr mums par to jāsāk aizmirst un jāsāk gatavoties rudenim? Pēc patreizējām prognozēm grūti pateikt, vai augustā tiešām būs kāds karstuma vilni, taču, visticamāk, tāds varētu būt.

Līdz ar to, ka jūlijs praktiski ir noslēdzies, mums atliek vien sagaidīt, ka laiks sāks uzlaboties un attiecīgi augustā vēl paspēt nobaudīt šīs vasaras pēdējo karstumu un saulīti, jo tik tiešām ātriem soļiem jau tuvojamies kārtējam rudenim.