Interesanti

Milu jaunumi Mihaēla Šūmahera dzīvē : Sieva atklāj, kādā stāvoklī viņš ir patiesībā!

Ģimenes preses pārstāve tomēr šīs ziņas noliedza un teica, ka radusies valodas barjera komunikācijā ar spāņiem. Taču tā tomēr varētu būt bijusi vismaz daļēja taisnība, jo sporta leģendas dzimšanas diena it kā ir sagaidīta Maljorkas tuvumā nevis viņu mājās Šveicē. Vācu medija “Bunte” rakstītais liecina, ka sportistam jau ir novērojama acīmredzama atlabšana, kā arī viņš ar ģimeni devies uz īpašumu Spānijā. Tur sagaidīti pērnie Ziemassvētki, gadu mija un sportista dzimšanas diena.

Speciālais slimnieku transportēšanai pielāgotais lidaparāts “Bell 429 Global Ranger” redzēts izlidojam no Šūmaheru rezidences Šveicē un nolaidies privātā lidlaukā Andrači pilsētiņas tuvumā. Īpašums Belāru salu arhipelāgā iegādāts jau pagājušajā gadā par aptuveni 30 miljoniem eiro. No īpašuma vērojams skats uz Vidusjūru, bet īpašumā iespējams peldēties divos privātajos peldbaseinos.

Kā apliecinājums ziņu patiesumam ir arī norādes, ka Šūmahera bērni redzēti vairākos Andrači pilsētas restorānos minētajā laika posmā, kā arī pasūtījuši ēdienu līdzņemšanai lielākam cilvēku skaitam. Vidusjūras īpašums visticamāk nekļūs par jaunu pamatdzīvesvietu, bet tiks izmantots kā atpūtas vieta.

Joprojām ģimenes cilvēks
Šūmahera menedžere Sabīne Kēma pastāstījusi sīkāk par negadījuma sekām un ģimenes nevēlēšanos pēc publicitātes pēc traģiskā notikuma.

Viņa arī uzsver, ka sporta leģendai joprojām ir ciešas attiecības ar ģimeni un tuvākajiem draugiem, kā arī viņi ar sievu joprojām ir saskanīgs pāris. Tāpat arī, kaut gan agrāk sportists bijis pazīstams ar savu sirsnīgumu un atvērtumu, tagadējā klusēšana un izvairīšanās no publicitātes skaidrojama pavisam vienkārši: “Šūmahers nevēlas, lai apkārtējie viņu redz, jo tas varētu savā ziņa atņemt viņa neizsīkstošo cīņassparu un mazināt sasniegtā vērtību – vismaz atsevišķu indivīdu acīs.”

Kēma arī norādījusi īpašo ģimenes un draugu lomu sportista dzīvē: “Viņa visu laiku bijusi blakus ģimene – Korīna un bērni. Viņi vienmēr bijuši un ir joprojām ļoti tuvi. Mihaēlam izdevies saglabāt arī draugus no bērnības dienām. Piemēram Peteru Kaizeru, kurš tagad neatkāpjas ne soli no dēla Mika. Viņi abi ir tuvi draugi jau no laika, kad Mihaēls vēl brauca ar kartingiem.”

Sportists vienmēr rūpējies par cilvēkiem, kas viņam ir apkārt un centies būt uzmanīgs, apsveikt dzimšanas dienās un citādi pierādīt, ka rūpējas par cilvēkiem.

  1. gada 2. janvārī Šūmahera ģimene nāca klajā ar oficiālu paziņojumu, kas ir viena no retajām ziņām, kas izskanējušas no viņu puses: “ūs varat būt droši, ka viņa aprūpe ir labākajās rokās. Mēs darām visu, kas cilvēka spēkos, lai viņam palīdzētu. Lūdzu, saprotiet, mēs rīkojamies tā, kā to vēlas Mihaēls. Lai tik sensitīva informācija kā viņa veselība, paliek privāta, kā tas ir vienmēr bijis. Tajā pašā laikā mēs pateicamies par draudzību un vēlam veselīgu un laimīgu 2019. gadu.”

Dārgā ārstēšana un spekulācijas
Pēc traģiskā slēpošanas negadījuma sportistam tika veiktas vairākas operācijas, kā arī viņš mēnešiem ilgi pavadīja komā. Vēlāk ģimene publiski paziņoja, ka sportists sāk atgūt samaņu; pēc šī paziņojuma viņš tika pārcelts uz Lozannu un tālāk ārstēšanu turpināja viņa ģimenes mājās pie Ženēvas ezera.

Sportista menedžere norādījusi, ka tālāka informācija par sportista veselības stāvokli netiks sniegta, lai šādi izvairītos no spekulācijām un liekas ažiotāžas.

Šobrīd zināms, ka sportista ārstēšanā iztērēti vairāk nekā 20 miljoni eiro un naudas summas tikai pieaug, jo viena nedēļa rehabilitācijas viņa mājās izmaksā aptuveni 150 tūkstošus eiro.

Par Šūmaheru rūpējas 15 cilvēku komanda, tajā skaitā profesionāli fizioterapeiti un medmāsas.

Lai nosegtu finansiālās saistības, sportista sieva Korīna pārdevusi gan viņiem piederošo privāto lidmašīnu, gan arī atpūtas namu Norvēģijā, kā arī citus mazākus īpašumus.

 

Emociju daudz

Atsaucoties uz dažādiem avotiem, Šūmahers šobrīd daļu laika pavada ratiņkrēslā un izrāda arī emocijas. Viņš raud, dzirdot savu bērnu, sievas balsis vai baudot dabas skaistumu.

Līdz ar to viņa ģimene turpina cerēt, ka būs vērojams vēl lielāks progress un cīņa nebūt nav beigusies.

Spprtista ģimene vairākkārt uzsvērusi, ka pateicas par atbalstu šajā smagajā procesā, tāpat arī pauž pateicību, ka tiek saprasta viņu vēlme pēc privātuma.

Tomēr daži pietuvinātie cilvēki, piemēram, sportista kādreizējais menedžeris Vilijs Vēbers uzskata, ka fani būtu tiesīgi zināt, kā klājas viņu elkam. “Manuprāt, ir skumji tas, ka Šūmahera fani visā pasaulē nevar uzzināt, kas patiesībā notiek ar viņa veselību.”

Pagājušā gada novembrī sportista sieva Korīna nāca klajā ar paziņojumu, kas satraucis daudzus fanus: “Mūsu lēmums aizsargāt privātumu no sabiedrības tika pieņemts vienīgi Mihaēla interesēs. Mēs esam skaidri likuši noprast, ka ir noticis kaut kas ļoti nopietns.”

Tā kā plašāks konteksts ziņai netika dots, tad fani palika nesaprotam, vai, iespējams, pasliktinājies sporta leģendas veselības stāvoklis, vai arī tā ir tikai atsauce uz traģisko negadījumu, kas sportistu noveda šajā veselības stāvoklī.

Ārstēšanas ASV

Vācu žurnāls “Bravo” pagājušā gada septembrī ziņoja, ka sportists joprojām ir ļoti vājā fiziskajā formā un, lai to uzlabotu, viņam tālāk ārstēšanās būs ASV. Šūmaheriem Dalasā pieder zirgaudzētava, un netālu no turienes dzīvo ļoti atzīts neirologs, kas varētu palīdzēt sportistam atlabšanā.

Minētais neirologs, dr. Mīkss arī ir pārliecināts par savu spēju palīdzēt: “Mums ir milzu pieredze ar galvas traumas guvušiem pacientiem. Iespējams, ka Eiropā nemaz nav nevienas klīnikas, kura būtu spējusi palīdzēt tik daudz gadījumos, cik mēs.”

Arī britu medijs “Mirror” norāda, ka ģimene tik tiešām tic, ka ārsts varētu palīdzēt sportistam atlabt. Tāpat arī vides maiņa varētu daudz palīdzēt.

Par 14cm īsāks?

Pērnā gada oktobrī izskanēja apšaubāmas un oficiāli neapstiprinātas ziņas, ka sportists atkal ir komas stāvoklī, kā arī pieslēgts mākslīgās elpināšanas aparātam.

Tāpat tika ziņots, ka sportists piedzīvojis iespaidīgas ķermeņa pārmaiņas, no 174 centimetru garuma saraujoties līdz 160 cm, tāpat arī pazaudējot 30 kilogramus ķermeņa svara. Tā kā citi mediji nav šīs ziņas publicējuši un neviens nav apstiprinājis, cerams, ka tās ir tikai maldinošas.

Avots