Interesanti

Milu jaunumi Mihaēla Šūmahera dzīvē : Sieva atklāj, kādā stāvoklī viņš ir patiesībā!

Žans Tods, Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents un agrākais “Ferrari” F-1 komandas vadītājs, ir viens no retajiem cilvēkiem, kas joprojām zina par Mihaēla Šūmahera veselības stāvokli un ar viņu regulāri redzas. Viņš arī atklājis jaunāko informāciju par slavenā sportista veselības stāvokli.Tods arī norāda, ka, protams, ir mainījušās viņa un Šūmahera attiecības un komunikācija kopš traģiskā nelaimes gadījuma Alpos. Taču abi tāpat kopā skatījušies F-1 sacensības Šūmaheru ģimenes mājās Šveicē.

FIA prezidents norādījis: “Es vienmēr esmu uzmanīgs savos izteikumos presei, bet tā ir taisnība. Es kopā ar Mihaēlu noskatījos sacīkstes viņa mājās Šveicē.”Tods arī norāda, ka visi sportista ģimenē turpina cīņu par viņa atlabšanu, arī pats sportists nepadodas un turpina cīnīties. Sportists tiek aprūpēts paša mājās.Bijušais “Ferrari” F-1 vadītājs arī saka, ka “Mūsu draudzība, protams, ir kļuvusi citādāka, jo mums vienkārši komunikācija ir kļuvusi citādāka nekā tā bija agrāk.”

Kā zināms, Mihaēls Šūmahers 2013. gadā piedzīvoja traģisku negadījumu, slēpojot slēpošanas trasē kopā ar savu dēlu. Sportists ar galvu atsitās pret akmeni un pēc traumas nonāca komā. Pēc notikušā ik pa laikam ziņās parādās spekulācijas un dažāda pretrunīga informācija par sportista veselības stāvokli.

decembrī tiks izlaista dokumentālā filma “Šūmahers”, kas vēstīs par sportista dzīvi. Filmā būs vairākas intervijas ar sportista sievu un tēvu – kaut gan pats sportists filmā nepiedalīsies, tomēr tā būs iespēja viņa talanta līdzjutējiem kavēties atmiņās par sportista sasniegumiem.

Ceļš uz Spāniju
Šveices žurnāls “L’Illustre” pirms vairākiem mēnešiem publicējis rakstu, kurā norāda, ka Šūmahers tiks pārvests uz villu Andračas pilsētiņā Spānijā netālu no Maljorkas. Pilsētiņas mēre Katija Ruarča arī apstiprināja, ka Šūmahera ģimene iegādājusies Madrides “Real” sporta kluba prezidenta Florentino Peresa kādreizējo villu, kurā Šūmaheru pāris uzturējies arī iepriekš. Villā viss esot sagatavots, lai varētu tur pārvest sportistu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu