Interesanti

“Par Nožēlu, bet mēs Esam Pieņēmuši lēmumu!” Anastasijas Ģimene Paziņojusi līdz šim svarīgāko ziņu pasaulei

Slavenā krievu aktrise vārdā Anastasija Zavorotņuka pašlaik ir tik tiešām slima. Tāpēc viņas ģimene vienmēr ir centusies izvairīties no intervijām vai paziņojumiem par viņas reālo veselības stāvokli. Viņi arī izvairījās no katras iespējas komentēt informāciju par Anastasiju, jo tas parasti beidzās ļoti nepatīkami. Iepriekš ģimene nelabprāt dalījās ar informāciju, jo situācija strauji mainījās. Tagad viņi ir snieguši informāciju par šo lietu tuvu draugu un radinieku spiediena dēļ. Tas ir bijis pilnīgs pārsteigums visiem iesaistītajiem.

Aktrises oficiālajā Instagram kontā tika ievietots aktrises ģimenes paziņojums. Paziņojumā tika sniegta konkrēta informācija par ģimeni un patreizējo stāvokli. Visbeidzot tuvākie ģimenes locekļi solīja dalīties ar plašāku informāciju par aktrises pašreizējo veselības stāvokli personīgajos Instagram kontos. Tādā veidā vairs nevarētu rasties baumas par aktrises pašreizējo slimību, paziņojis oficiālais “PostTimes.” Atliek vien piebilst, ka šajā situācijā ir vairākas nopietnas lietas, kuras noteikti visiem ir jāņem vērā, jo tas vienkārši ir nopietni ņemot vērā to, ka ir noticis tieši tas, ko daudzi pat nevarēja iepriekš iedomāties.

Mēs esam īpaši pateicīgi visiem cilvēkiem, kuri izveidoja publisku kontu, lai cīnītos pret neslavas celšanu un cita veida preses uzmākšanos. Diemžēl viens no šiem kontiem tika bloķēts. Mēs patiešām esam noskumuši, ka viss beidzās tā! Diemžēl, bet mūsdienu zinātne nespēj saprast, kas ir īsts, kas nē.. Bet žēl, ka tik un tā šis nozīmīgais sasniegums netika atzīts par pareizu un konts nobloķēts. Daudzi cilvēki mūs atbalstīja neatkarīgi no tā. Vairāki atjauninājumi joprojām tiek izdoti tikai mākslinieka oficiālajā kontā.

Tas ir tāpēc, ka mēs varam sniegt precīzu informāciju tikai tad, kad runājam patiesību par aktuālajiem notikumiem. Tas arī palīdz izvairīties no faktu, ka plašsaziņas līdzekļos tiek atklāti nepareizi notikumi.  Mēs novērtējam un pateicamies visiem, kas mūs atbalsta un mīl. Tas ietver mūsu ģimenes un kolēģus. Mēs arī vēlamies pateikties visiem, kas mums palīdz šajā grūtajā laikā.

Lai gan nav precīza veida, kā noteikt atbalstītāju skaitu, kas palīdz Anastasijai un viņas ģimenei, tam ir arī negatīvie aspekti. Daži cilvēki netic, ka viss viņas oficiālajā paziņojumā ir precīzs.

Tā kā aktrises publiski novērojumi atklāja, ka viņa pēc skata ir pilnīgi neatpazīstama, tika uzskatīts, ka viņa cieš no šīs smagās slimības ļoti daudz. Faktiski vairāki slimnīcas darbinieki to apstiprina, novērojot viņas izrakstīšanu. Šobrīd atliek tikai cerēt, ka ar mūsu palīdzību viņas veselība uzlabosies.