Interesanti

Kas tik neatklājas! Normunds Jakušonoks paziņojis cik patiesībā milzīgas naudas nospēlejis azartspēlēs!

Summas tiešām ir iespaidīgas!
Normundu Jakušonoku zinām no grupas ‘’Labvēlīgais Tips’’ sastāva, kur viņš pārstāv taustiņu instrumentu pasauli jau kopš 1995.gada. Vislielāko popularitāti kā brīnišķīgs improvizētājs Normunds guva, kopš 2004.gada piedaloties TV šovā „Dziesmu duelis”.

Kopā ar grupu „Bonaparti LV” Jakušonoks pārstāvēja Latvijas godu 2007. gada Eirovīzijā. 2012/ gadā Normunds Jakušonoks kopā ar pārējiem „L. Tipa” mūziķiem izveido muzikālo apvienību „Normunds Jakušonoks & Tipa orķestris”, ar kuru ieskaņoja vairākas dziesmas. 2013. gadā Jakušonoks bija Rīgas kora vadītājs šovā „Koru kari”.

 Par viņu mazāk zināma lieta, ir, ka viņš ir dažu ar mūziku saistītu klubu īpašnieks, kā populārāko un zināmāko varam minēt ‘’četri balti krekli’’.

Jau vairāk kā gadu atpakaļ Normunds Jakušonoks atzinās, ka viņam smagus brīzūs sagādājusi alkohola atkarība. Pēdējās ziņas vēsta, ka ar to viņš ir ticis galā, bet tagad viņam līdzi nāk vēk kādas atkarības sekas. Un ir atklājies cik daudz naudas viņš aptuveni ir nospēlējis azarstpēlēs. Cipars ir vienkārši milzīgs!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu