Interesanti

Pavļuts Beidzot publiski komentē informāciju par pilnīgu Lokdauna ieviešanu

Esošajā situācijā pavisam noteikti ir jāņem vērā, ka kopš pagājušā gada Decembra sākuma izteiktā sabiedrības daļas vidū izplatījās teorijas un spriedumi par to, kas tad notiks tālāk šeit pat Latvijā. Nesenajās dienās internetā sāka izplatīties skaidrs video, kur tiekot sacīts, ka tik tiešām pastāvot iespēja Reālam Lokdaunam, tomēr ne visi tam piekrītot. Šajā situācijā gan Veselības ministrs Daniels Pavļuts konkrētās baumas ir komentējis sarunā ar Apollo.lv

Pats Pavļuts esošo situāciju skaidro ar to, ka valdība to vēl neesot apspriedusi. Viņš teica : “Eksperti konkrētajā situācijā dosies uz valdību, lai izvēlētos sev piemērotāko variantu.” Veselības ministrs tik tiešām šaubijās, vai kāds konkrētajos apstākļos nopietni sasauks tik liela līmeņa sanāksmi, lai par to diskutētu. Jo patreiz neskatoties uz to visu situācija acīmredzami nav tik vienkārši, jo daudziem šī situācija joprojām ir ļoti nepatīkama.

Interesanti gan ir tas, ka pats Pavļuts izsakās vienkārši : “Šis viss noteikti ir ārkārtējs solis. Cīņai pret konkrētās situācijas izplatību nav ekstrēmāka soļa, kā pilnīgs Lokdauns. Taču pašlaik nav nekādu nopietnu diskusiju par to. Arīdzen nav zināms, kas sekos tālāk, jo ik nedēļu situācija mainās dažādākos virzienos. Tomēr ir zināms, ka ierobežojumi tirdzniecībā un skaistumkopšanas nozarē netiks atcelti uz visiem 100 procentiem.”

Esošajā situācijā Daniels Pavļuts jau atteicās pieņēmt skaidru spriedumu un izteicās : “Es domāju, ka tas tik tiešām ir nepatīkami. Tieš ipēdējo nedēļu laikā mūsu valdība ir veikusi dažādas pretrunīgas darbības mētājoties no vienas puses uz otru un tā vairākas reizes. Šeit noteikti ir jābūt kādai konkrētākai lietas būtībai.”

Tieši tāpat viņš uzsvēra to, ka esošais līmenis esot vēl salīdzinoši stabils, tomēr tas neesot vēl gana labs. Pavļuts izteicās : “Situācija joprojām ir saspringta. Šoreiz gan vēl ir jāņem vērā, ka katrs cilvēks grauj ekonomiku, jo nav spējīgs doties uz darbu, kā arī darīt citas lietas. Mums pašlaik ir jādara viss iespējamais, lai situāciju varētu mainīt uz labo pusi.”

Un tieši tad, kad konkrētās līknes beidzot sāks celties uz augšu, mums vajadzēs darīt itin visu iespējamo, lai līknes tiktu nolaistas atkal lejā. Pēc paša Pavļuta teiktā situācija sāks uzlaboties jeb iet uz to labāko pusi, tomēr priekšā esot vēl gana daudz darba.