Interesanti

“Laiks mainīsies tik tiešām krasi un nepatīkami!!” Jau laicīgi tiek paziņots par gaidāmo laiku nākamnedēļ!

Pēdējo dienu laiks ir bijis tik tiešām slapjš un pārsteigumiem bagāts, tomēr, lai arī pēdējās dienās kopējais laiks ir kļuvis patīkami siltāks, tas nemaina faktu par to, kāds laiks patiesībā būs sagaidāms nākamajā nedēļā! Atliek vien piebilst, ka esam nokļuvuši jau burtiski vai maija pēdējās dienās un jāņem vērā, ka tā nemaz nav tik iepriecinošas, ņemot vērā to, ka jau pēc, nedaudz vairāk kā nedēļas iestāsies vasara, taču pats galvenais jautājums jau ir par to, kāds laiks mūs visus sagaida?

Ja šīs nedēļas nogalē laiks bija salīdzinoši lietains, tad nākamās nedēļas iesākums būs nedaudz labāks, tomēr tas būs tikai izjūtams pirmdien un otrdien, kad laiks lielākoties alstī būs patīkami saulains un silts, kas liks sajusties kā mēreni siltā vasaras dienā, taču sākoties ar trešdienu visa esošā situācija ļoti strauji mainīsies un arī laiks sāks palikt krietni vēsāks. Taču, kas tad īsti gaidāms nedēļas otrajā pusē un kāpēc tas nebūs īpaši patīkams pārsteigums cilvēkiem, kuri vēlēsies doties atpūsties un vienkārši pasauļoties?

Jāņem vērā, ka jau trešdien valsts centrālajā daļā kopumābūs ļoti apmācies un daudzviet varētu nedaudz uzpilēt kāds neliels lietutiņš, tomēr kopumā ņemot trešdien laiks būs tik tiešām patīkams un silts, jo atsevišķās vietās, ieskaitot, Rīgu temperatūra varēs pacelties līdz pat +21 grādam, kas tik tiešām šķitīs, tā itkā būtu nonākuši vasaras siltajās dienās, taču viss ļoti strauji un pavisam krasi mainīsies jau ceturtdien, kas tad arī ir tā nepatīkamā daļa.

Tas tāpēc, ka iesākoties ceturtdienai lielākajā daļā valsts teritorijas būs sagaidāmas pamatīgas lietusgāzes un šajā gadījumā noteikti jāņēm vērā, ka tas nebūt nebūs uz vienu vai divām dienām, bet gan līdz nedēļas beigām un pēc prognozēm izskatās, ka tas turpināsies līdz pat šī mēneša beigām, tāpēc tas ir ļoti neiepriecinoši, jo tiesi ceturtdien un piektdien gaidāmas tik tiešām pamatīgas lietavas, kuras atkal varēs appludināt zemākās teritorijas un kā arī ielas no kurām ļoti slikti notek nost ūdens un centrā tādas ir tiešām daudz!

Līdz ar to, noteikti jāatceras, ka līdzi jāpaķer lietusargs, jo vienīgās dienas, kad nebūs lietus būs pirmdienas un otrdiena, kā arī daļēji trešdiena, tomēr jau pēc trešdienas mūs sagaida patstāvīgas lietavas, kas burtiski varēs vilkties līdz mēneša beigām pie tam ar samazinātu temperatūru, jo tad vidēji dienā gaiss iesils vien ap + 13 līdz +14 grādiem!