Interesanti

Pēc tik ļoti slapja pavasara mūs sagaida nepatikšanas! Bricis par turmpāko laiku vasarā!

Lai arī pašlaik laiks ir salīdzinoši silts, nav zināms vai šāds laiks turpinās būt arī turmpāk, jo tam var būt vairāki iemesli. Par vienu no tiem jāatceras, ka šogad Latvijas pavasaris bijis viens no slapjākajiem Latvijas vēsturē, kas neesot itin nekāda labā zīme priekš gaidāmās vasaras, tomēr vai tā arī tiešām būs?

Arī Toms Bricis jau izteicās par to, ka pēc tik slapja pavasara kāds mums bija šogad, mūs sagaidot kārtīga odu vasara, tāprognozēja Latvijas Televīzijas laika ziņu galvenais redaktors, kurš ar savām prognozēm kļūdās reti.

Šoreiz gan viņš piebilda to, ka dēļ iepriekš slapjā pavara, kādu piedzīvojām, ir arī kāds labums, tomēr būs gaidāmas arī nepatikšanas, kas mūs sagaida pēc esošā slapjā pavasara, kurš nepatika nevienam no mums, tomēr kas mūs īsti sagaida un kādas tad būs tās gaidāmās nepatikšanas?

Kā izteicās pats Bricis, tad šīs nepatikšanas būšot saistītas ar odiem. Tas esot saistīts ar to, ka iepriekš slapjais un salīdzinoši vēsais laiks ir krietni labvēlīgāks mazajiem mošķiem un it īpaši odiem, kas mūs pamatīgi var traucēt tieši patīkamajā vasarā, protams, ka arī Līgo svētkos, kur odi var sarasties ne no kurienes.

Tomēr nedrīkst aizmirst arī to, ka pašlaik ir vasarīgais laika periods un siltums ir gana pietiekams, tomēr šīs nedēļas izskaņā, izskatās, ka gaidāms salīdzinoši lietains laiks, kas virs mūsu galvām savilks tumšus mākoņus un nedēļas izskaņas brīvdienas paies ar lietavām.

Īslaicīgas lietavas gaidāmas piektdien un sestdien dienas vidū, tomēr svētdien lielāko dienas daļu, it īpaši centrālajā daļā.  Pagaidām atliek tikai cerēt, ka dēļ lietavām siltais laiks nekur nepazudīs un vasarīgais laiks paliks tieši tāds kāds tas ir, lai gan ASV laika apstākļu prognozes Latvijas vasarai neesot bijušas diezgan priecīgas. Viņi esot izteikušies, ka vasara Latvijā būšot samērā vēsa un mitra, tomēr vai šobrīd, kas varētu mainīties? Cerēsim uz to labāko, lai saulīte nekur nepazūd un silda mūs pietiekami labi.