Interesanti, Noderīgi, Šokējoši, Video

Rīgā ir noticis vairāk kā nežēlīgs notikums – Tā rezultātā miruši trīs cilvēki, ieskaitot bērnu…

Pēdējās dienās Vidzemē ir notikuši vairāki traģiski ceļu satiksmes negadījumi, kuros ir gājuši bojā cilvēki.  Trīs cilvēki negadījumos zaudzēja dzīvību. Vienā gadījumā  Indrānu pagastā apgāzušajā automašīnā gāja bojā nepilngadīgs bērns. Policija šīs automašīnas vadītāju alkohola reibumā atrada sēžam pie stūres un jāņem vērā, ka vadītājs bija sēdies pie stūres zem pamatīgām promilēm.

9. Septembrī ap pulksten 18:30 Policija saņēma zvanu, ka Lubānas novadā no ceļa nobraucis kāds Audi automašīnas spēkrets, kā rezultātā avarējis. Policijas rīcībā nonāca informācija, ka mašīnas vadītājs braucis pa vietējās nozīmes ceļu un vienkārši nav varējis novaldīt automašīnu, kā rezultātā iebraucis grāvī un apgāzies. Vadītājs pie stūres sēdies dzērumā, jo vīrieša izelpā konstatēja 1,4 promiles.

Konkrētajā Ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā 2010. gadā dzimis zēns. Saistībā ar konkrēti notikušo Valsts Policijas Madonas iecirknī ir uzsākts kriminālprocess un pašlaik tiek skaidroti visa notikušā apstākļi.

Tāpat jau tika ziņots, ka 8. septembrī notika ceļu satiksmes negadījums Ainažu pusē, kur dzīvību zaudēja divi cilvēki. Savukārt trīs cilvēki ar traumām tika nogādāti slimnīcā.

Patreizējā informācija norāda, ka Volkswagen Multivan vadītājs nenoskaidrotu iemeslu dēļ nobraucis no ceļa braucamās daļas un ietriecies kokā. Šajā gadījumā ir uzsākts kriminālprocess un pašlaik policija skaidro visa notikušā apstākļus. Vairāk zemāk pievienotajā sižetā :

Avots