Interesanti, Noderīgi

Rimi nāk klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu pilnīgi visiem šī veikala apmeklētājiem

Attiecībā uz Covid-19 izplatību Rimi mudināja veikalu apmeklētājus sekot jaunajiem valdības preventīvajiem pasākumiem. Papildus esošajiem apstākļiem, lai pasargātu sevi un citus, no 17. oktobra, apmeklējot Rimi veikalus, jums obligāti ir  jāvalkā maska.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku un klientu drošību un labsajūtu. Rimi atbalsta valdības ieviestās prasība par sejas masku lietošanu veikalos.  No 14. oktobra visos Rimi veikalos norit informatīvā kampaņas, kurā Latvijas iedzīvotāji tiek informēti par jauniem noteikumiem, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 straujo izplatību. 

“No šodienas, jau netiek nodrošināta fiziska barjera, visi veikala darbinieki un pakalpojumu sniedzēji veikalos strādās maskās vai izmantos sejas maskas. Mēs aicinām no 14. oktobra ievērot jaunos nosacījumus, taču saprotam, ka dažiem cilvēkiem nepieciešami vairākas Dienas, lai sagatavotu jaunus drošības pasākumus.

Ja konstatēsim, ka mūsu klienti apzināti neievēroja jaunos noteikumus, mēs izlemsim nākamo soli, lai viņi joprojām varētu lietot maskas. Šī vīrusa izplatīšanās prasa īsu laiku, tāpēc masku nēsāšana ir uzlabojums Neaizstājams nosacījums sevis un citu cilvēku drošībai, ”skaidro Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Ciemīte.

Veikala Rimi darbinieki var izmantot dažādus aizsarglīdzekļus – sejas maskas un atkārtoti lietojamas maskas, lai nodrošinātu darbiniekus ar nepieciešamajām vitamīnu devām, un pie kases ir ieviesta organiskā stikla barjera. Papildus rūpēm par darbinieku drošību, veikalā ir arī medicīniskie termometri, lai darbinieki varētu ātri pārbaudīt viņu veselību.

Pircēji tiek aicināti iepirkties arī Rimi e-veikalā. Preces varat iegādāties tajā pašā dienā tuvākajā Rimi Drive vai arī nosūtīt preces uz citu adresi ērtākā laikā. E-veikalā pasūtījumus var saņemt trīs veidos: piegāde uz mājām, pie t / c Ozols Rimi Drive, t / c Spice, t / c Aleja, t / c Rimi Pulkveža Brieža, vai Rimi Ozols veikalā “Saņemt” pirkumu saņemšanai, Rimi Spice un Rimi Aleja. Piegāde pieejama Rīgā, Jūrmalā, Jaunmarupē, Mārupē, Olainē, Ķekavā, Ikšķilē un Ādažos.

Turklāt telpu un grīdu tīrīšana un dezinfekcija biežāk tiek veikta veikalos, un darbinieki, kas strādā ražošanas un produktu sagatavošanas telpās, var izmantot vienreizējās lietošanas cimdus. Lai veikalā katru dienu uzturētu drošu vidi, veikalā katru rītu grozi un ratiņi ir jātīra un dienas laikā jādezinficē. Izmantojiet mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus, lai notīrītu iepirkumu grozu, ratiņu un kases aparātu virsmas. Tomēr, ja tie jebkādā gadījumā kļūst netīri, nekavējoties notīriet tos.