Interesanti

Diemžēl, bet situācija paliks arvien sliktāka! Jau ļoti laicīgi brīdina iedzīvotājus par gaidāmo laiku!

Esošais laiks tik tiešām mēdz pārsteigt! Jāņem vērā, ka pēdējo divu nedēļu laiks tik tiešām ir bijis ļoti fantastisks, jo karstais laiks kopumā ir bijis gana daudz un jāņem vērā, ka joprojām turpinās.  Tomēr esošajā situācijā jāņem vērā, ka tas viss nebūs uz ilgu laiku, jo karstais laiks jau tūlīt pat beigsies un priekšā ir vēl daudz nepatīkamu pārsteigumu. Vēl svētdien un pirmdien būs salīdzinoši karsts laiks, tomēr viss mainīsies sākot ar otrdienu.

Otrdien ne tikai ļoti krasi būs nokritusi temperatūra, bet būs sagaidāmi spēcīgi pērkona negaisi un tikpat spēcīgas lietusgāzes, kas var teikt, ka rudens sākums iesāks ne tikai ar aukstu laiku, bet arī spēcīgām lietavām un vēju.  Par spīti tam, gaisa temperatūra nākamajā nedēļā vairs neturpinās kāpt, bet tieši pretēji – turpinās slīdēt uz leju un teju vai katru dienu būs gaidāmas lietusgāzes, kuras mīsies kopā ar pērkona negaisiem, taču arī tas nebūt nav viss.

Tas iezīmē nepatīkamu ainu par turpmāk gaidāmo laiku septembra sākumā un tālāk, jo jau nākamās nedēļas vidū gaisa temperatūra augstākajā jeb karstākajā dienas punktā būs tikai vien ak +15 līdz +16 grādiem, kas itin nemaz nebūs silti, ņemot vērā to, ka tam pa virsu vēl būs spēcīgas un regulāras lietavas. Diemžēl, nav patīkamas ziņas arī par tālāk gaidāmo laiku, jo tas itin nemaz nepaliks labāk.

Tikpat auksta un lietaina būs visa nākamā nedēļa, bet laiks neuzlabosies un šāds laiks vilksies visu septembra sākumu un pagaidām nav redzams, vai septembrī varētu būt kāds karstāks brīdis priekš tā, kas vēl atļautu kaut brīdi pasauļoties vai izbaudīt ūdens priekus ar draugiem.

Šajā saistībā noteikti vajadzēs laicīgi ieplānot savas lietas, lai nesanāktu izmirkt un jau laicīgi sekot līdzi gaidāmajām laika prognozēm, lai nesanāk tā, ka svētku brīdī atrodaties ārā bez lietussarga un vienkārši paliekat slapji. Nākamajā un aiznākamajā nedēļā bez lietussarga iztikt nevarēs, tāpēc jau laicīgi nodrošināties , lai beigu beigās nav lieki pārsteigumi par spēcīgām lietusgāzēm un brāzmaini aukstu vēju.