Interesanti

Saskaiti esošās līnijas uz savas rokas! Cik tās ir daudz? Lūk, ko tās nozīmē

Mums visiem cilvēkiem ir izliektas līnijas, kuras atdala plaukstas daļu. Šīs līnijas ir pazīstamas ar nosaukumu “Rashchete .” Tomēr pats svarīgākais ir atcerēties, ka šīm līnijām var būt arī vairākas nozīmes, kas ciešā veidā ir saistītas ar cilvēka veselību, vispārējo labklājību un slavu.

Līniju skaits arī norāda uz ilgmūžības dzīvi, saskaņā ar metafizikas paustajām zināšanām. Ja Jums ir vairākas līnijas, tas nozīmē, ka dzīvosiet ilgāk. Ja pirmā līnija ap roku ir taisna un nav ar lauztām malām, tas norāda 23 – 28 dzīves gadus. Otra līnija norāda 46 – 56 dzīves gadus.

Trešā līnija, kura parādās uz rokas ir no 69 līdz 84 dzīves gadiem. Savukārt ceturtā līnija apkārt rokai ir vairāk nekā 84 dzīves gadi. Pēc izteikumiem tikai nelielai daļai cilvēku ir visas četras līnijas. Biežākais skaits ir tieši divas vai trīs, tomēr tas katram ir individuāli.

Tagad ņemiet un aplūkojiet savas rokas un plaukstas. Saskaiet cik tās ir daudz. Tieši pirmā rokas līnija tiek uzskatīta par pašu svarīgāko. Ja tā ir skaidra un dziļa, tad norāda, ka personai ir tiešām laba fiziskā un garīgā veselība, saskaņā ar metafizikas zināšanām.

Ja pirmā līnija ir vāji redzama un nedaudz neskaidra, tad šis cilvēks ir ļoti neiecietīgs un pārgalvīgs. Tieši pirmā rokas līnija ir saistīta ar cilvēka veselību. Ja sievietēm pirmās līnijas līknes ir auz augšu no pamatnes, vai ja tās ir bieži sašķeltas, var norādīt uz onkoloģiskām problēmām.

Savukārt ja vīriešu pirmajā līnijā līknes ir uz augšu no pamatnes vai ja tās ir sašķeltas, tas var norādīt uz problēmām, kas saitītas ar prostatu, urīnceļu problēmām, kā arī reproduktīvās sistēmas traucējumiem.

Otrā rokas līnija norāda uz cilvēka labklājību, bagātību un laimi,  ja “Rashchete” iet ap roku taisni vienā rindā bez jebkādām nepilnībām vai lūzumiem starp līnijām.

Trešā rokas līnija parāda cilvēka vārdu, kā arī slavu konkrētā cilvēka dzīves posmā. Ja visa līnija ap roku ir teju vai taisna, bez spraugām un lūzumiem, tad šī persona visticamāk ir ļoti ietekmīga.

Savukārt ceturtā rokas līnija tiek uzskatīta par paralēlu trešās līnijas izteikumiem, kas to pastiprina un atbalsta.