Interesanti

MAXIMA nāk klajā ar ļoti svarīgu informāciju pilnīgi visiem, kas turpmāk grasās apmeklēt Maxima veikalus

Saistībā ar visu notiekošo ārkārtējo situāciju un pandēmiju, Maxima Latvija ir nākusi klajā ar būtisku paziņojumu visiem, tiem cilvēkiem, kuri regulāri apmeklē Maxima veikalus. Tieši šī iemesla dēļm jāņem vērā, ka tuvojas svētku laiks un svētku dienu grafiki veikalos, kā arī valdības liegumi iegādāties lielu virkni preču svētku dienās un brīvdienās Maxima paziņo par būtiskiem jaunumiem.

Maxima paziņo par to, ka pagarinās atsevišķu veikalu darbības laiku līdz pat pulksten 24:00 un tie ir lieli jaunumi daudziem! Ar šo soli tiks mēģināts kliedēt cilvēku jeb apmeklētāju blīvumu veikalos rūpējoties par visu klientu drošību.

Maxima Latvija galvenā komunikācijas vadītāja – Liene Dupate Ugule jau paziņojusi, ka pirmssvētku periodā tieši no 21. līdz 23. decembrim, kā arī no 28. līdz 30. decembrim vairākos Maxima XX veikalos darba laiks būs no pulksten 8:00 līdz pat 23:00. Taču pašos lielākajos Maxima XXX veikalos darba laiki šajās konkrētajās dienās būs no pulksten 8:00 līdz 24:00.

Tāpat teju visi jau zina, ka pēc Valdības ierobežojumu ieviešanas aizliedzot visos veikalos brīvdienās, kā arī svētku dienās tirgot veselu virkni produktu kategoriju. Tieši šī iemesla dēļ tieši pirms un pēc brīvdienām ir gaidāms ļoti liels cilvēku pieplūdums.

Un tajā brīdī, kad stājās spēkā šie jaunie ierobežojumi, pirmdienā un piektdienā iedzīvotāji iegādājas krietni vairāk nepārtikas preces. Piemēram mājsaimniecībai +50%, bet rūpniecības preces +19%. Tāpat ir novērojams arī tas, ka pamatīgi audzis pieprasījumus pēc alkohola un tabakas izstrādājumiem, salīdzinot ar nedēļu iepriekš.

Lai arī konkrētajā pirmssvētku laikā iedzīvotājiem spētu nodrošināt vēl drošāku iepirkšanos – Vairākos Maxima veikalos tiks pagarināts darba laiks ar mērķi, lai varētu sniegt plašākas iespējas saviem apmeklētājiem iegādāties visas nepieciešamās preces, kuras būs ierobežoto produktu sarakstā.

Tieši tuvojoties svētkiem, cilvēki tiek aicināti būt atbildīgi un jau ieprekš laicīgi iepirkt visu nepieciešamo, kā arī mēģināt izmantot attālināto e-veikala platformu barobra.lv, kur iespējams iegādāties visas Maxima preču grupas un ir iespēja saņemt arī brīvdienās, ziņo Gunita Ķiesnere – personālā Vadības un tirdzniecības tīklu galvenā direktore.

Avots