Interesanti

Tautas maldināšana! Čeku loterijas organizētāji pēkšņi paziņo, ka Rimi un Maximas pircējiem teju nebūs iespējas laimēt!

Diemžēl pašlaik viss jau ir mainījies! Visa informācijas par lielveikalu saņemtajiem čekiem bija uzradusies ar pārlieku lielu kavēšanos, pirms tam tika ziņots, ka pilnīgi visi čeki pavisam godīgā un taisnīgā veidā tiks izlozēti, ko darīs neatkarīga datorsistēma pēc nejaušības principa, taču, kas notiek realitātē?

Kops čeku loterijas sākuma ir pagājis gandrīz mēnesis, statistika pirmajās dienās norādīja uz to, ka pirmajās 3 dienās tika iesniegti veseli 65 000 čeki, diezgan daudz vai ne? Un tad sekoja pats dīvainakais! Pēkšņi tika paziņots, ka šajā Čeku loterijā daudz lielāka iespēja, ko laimēt ar čekiem būs tiem, kuri saņemti par dažādiem pakalpojumiem.

Valsts Ieņēmumu Dienests izlaboja informāciju um beigās palika tā, ka lielāka iespēja laimēt loterijā būs tiem, kuri čekus būs saņēmuši par dažāda tipa pakalpojumiem.

Piemēram, ja būsiet devies uz autoservisu vai uz frizētavu, vai manikīru. Beigās konkrētais sadalījums ir strikti nodalīts un izlozē jau būs zināma attiecība – 70% šo pakalpojumu čeku un tikai 30% preču čeki! Bet pagaidiet, jo tas ir tikai iesākums, laiks pievērsties lielveikaliem!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu