Interesanti

Toms Bricis atklāj, cik cik ilgi vispār vēl turpināsies siltuma periods un vai tāds vispār būs…

Interesanti gan ir tas, ka tieši Maija sākums bija pats labvēlīgākais un siltākais priekš visiem saules mīļiem un labā laika baudītājiem, tomēr izrādās, ka tam visam ir arī kāda negatīva pieskaņa, jo kā redzams – pašlaik laiks ir tāds kāds tas ir. Ļoti mitrs, slapjš, vētras, kuras appludina ielas un nav pat zināms cik ilgi vēl šāds laiks vēl turpināsies.

Labi zināmais Latvijas Televīzijas Laika ziņu redaktors Toms Bricis jau iepriekš izteicās, cik ilgi tad varēs turpināties vasarīgais siltums, un kas gaidāms pēc siltā laika. Izrādās, ka ziņas tik tiešām nemaz nav tik iepriecinošas.

Jāņem gan vērā tas, ka Maija sākums tik tiešām bija patīkami silts un arī pirmās divas nedēļas aizritēja pavisam patīkami, tomēr tieši patreizējais laiks ir tas, kas visu pamatīgi bojā un atliek tikai jautājums vai tas tā turpināsies?

Jāteic gan tas, ka iepriekš Briča prognozes bija pareiza un Maija vidūa temperatūra sāka nedaudz pazemīnāties, tomēr tas vairs nebija nekāds aukstums, ko mēs piedzīvojām aprīļa beigās, kā arī Maija pirmajās dienas. Tā arī Maija vidus aizritēja ļoti patīkams un silts, tomēr patreizējais laiks vienkārši neesot salīdzināms ar to, kādam vajadzētu izskatīties Jūnija sākumam un vasarīgajam laikam kā tādam.

Arī globālais Amerikas sinoptiķu kanāls jau prognozējis un izteicis prognozes tieši par to, ka vasara Latvijā būs salīdzinoši slapja un vēsa, ja tā tiek salīdzināta ar iepriekšējām. Bricis gan piebilda to, ka tik ļoti tālas prognozes esot vien minēšana un precīzas laika prognozes var noteikt tikam tuvākajam laikam, tāpēc nevajadzētu pārsteigties ar dažādām lietām, kā būtu ja būtu.

Protams, ka esošais laiks nav patīkams, tomēr atliek cerēt, ka lietavas drīz beigsies un beidzot sāksies patīkams laiks, kuru varēsim izbaudīt un priecāties, nevis vienkārši visu laiku vērot kā viss aplūst un nemitīgi līst, nemaz nerunājot par gaisa temperatūru, kura pašlaik jau arī nav no tām siltākajām. Cerēsim, ka tas uzlabosies…

Avots