Interesanti

Toms Bricis paziņo par gaidāmo laiku šonedēļ : “Laikapstākļi tiešām vairāk uz rudenīgo pusi!”

Lai arī jūnijs un jūlijs šogad ir bijis neraksturīgi karsts un pārspējis teju visus karstuma rekordus, diemžēl augusts tāds nebūs un esošais laiks liecina par to, ka rudens Latvijā burtiski jau ir sācies. Par to liecina nevis esošās prognozes, bet gan esošais laiks, kurš vienkārši ir acīmredzami vēss un lietains, jo lietus ir katru dienu un gandrīz bez apstājas, kas gan mūs sagaida tālāk?

Jāņem vērā, ka arī visa šī nedēļas nogale paies vienā lietū un būs ne tikai lietains bet arī vēss. Jāpiebilst, ka jau kopš augusta sākuma viss mēnesis ir bijis vienās lietavās un reti kurā diena ir bijusi patīkami saulaina, bez nokrišņiem. Tomēr arī šajā sakarībā Toms Bricis nācis klajā ar paziņojumu, kas tad mūs varētu sagaidīt turpmākajā nedēļā, kā arī atlikušajā augustā.

Lai arī šonedēļa visa nedēļa paies lietū un salīdzinoši vēsā laikā, augusta beigās esot lielas cerības uz sausāku un arī nedaudz siltāku laiku, tā prognozē Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis, kurš savās prognozēs parasti nekļūdās.

Tieši tāpat viņš skaidri un gaiši norādīja, ka diezgan droši var teikt, ka šogad vēlreiz +30 grādu karstumu mēs vairs nepiedzīvosim, jo vienkārši tas karstais vasaras perioda laiks jau ir pagājis. Tās, protams, ir arī labas ziņas, jo ne visiem patika milzīgā svelme un tveice, kas daudziem var izraisīt pamatīgas veselības problēmas, tomēr ko mēs varam sagaidīt jau tuvākākajā laikā?

Stiprākais lietus ir gaidāms tieši nedēļas pirmajā pusē. Tas turpināsies līdz pat ceturdienai, pēc kuras arvien biežāk sāks parādīties saule. Bricis izteicās : “Laikapstakļi tiešām vairāk uz rudenīgo pusi.”

Nedēļas nogalē lietus būs arvien retāk un mazāk, bet saules būs arvien vairāk. Par piemēru varam ņemt svētdienu, kur gaisa temperatūra varētu būt ap +22 līdz +23 grādiem. Savukārt raugoties tālākās tendencēs, parādās prognozes, ka pašās augusta beigās varētu bū ar saulaināku un sausāku laika perioda, tomēr līdz tam vēl ir jātiek. Tomēr pēdējās dienās ienākušie dati liecina, ka augustā vēl daudz un dikti turpinās līt.

Avots