Interesanti

Vasaras Beigas jau noslēgušās? Bricis jau laicīgi atklāj vai šovasar vispār vēl būs gaidāms karsts laiks!

Tiek prognozēts, ka šis vēsais laiks neturpināsies visu atlikušo nedēļu, bet gan būs gaidāmas tik tiešām krasas izmaiņas laikapstākļu ziņā un šoreiz tas tiešām būs, kas liels! Jāņem gan vērā, ka liela daļa iedzīvotāju jau noraizējušies par to, vai vispār vēl esošajā vasarā būs gaidāms patīkams un karsts laiks, jo tieši pēdējās divas nedēļas esam pavadījuši nemitīgās lietavās un tādas īsti patīkami karstas dienas tā arī nav bijušas. Šoreiz laiks ķerties pie paša svarīgākā, lai izprastu esošo situāciju un gaidāmo laiku jau tuvākajās dienās!

Tieši nepatīkamo laikapstākļu dēļ cilvēki ir nobažījušies, ka līdzīgs laiks varētu turpināties vēl ilgi. Tas īpaši attiecināms uz visu kopējo vasaru, jo tieši jūlijā ir gaidāms ļoti līdzīgs laiks, tikai ar nelielām izmaiņām, kuras gan solās būt tiešām pozitīvas. Līdz ar to, ar pavisam patīkamu vēsti klajā nācis arī Bricis, kurš paziņojis par gaidāmo laiku tuvākajām dienām un īpaši izceļ otro nedēļas pusi, kur būs sagaidāms, kas tiešām iepriecinošs!

Viņš paziņojis, ka nedēļas otrajā pusē laiks valstī kļūs jau daudz karstāks un vietām valstī temperatūra varētu pārsniegt jau par +30 grādu robežu, kas ir ļoti iepriecinoša vēsts! Vēl otrdienas laikā vietām Latgalē un Vidzemē bija kārtīgs lietus un pērkona negaiss, tomēr temperatūra turpināja celties un sasniedza līdz pat +24 grādiem. Pašas lieliskākās ziņas sākas tieši no trešdienas. Jau sākoties no trešdienas līdz piektdienai laiks kļūs pavisam labs!

Kopumā šajās dienās būs sagaidāms saulains un sauss laiks. Temperatūra turpinās celties un jau ceturtdien vietām Kurzemē sasniegs pat +30 grādu robežu, taču piektdien, jau lielākajā daļā valsts teritorijas temperatūra varēs būt jau virs +30 grādiem, kas atkal mūs iemetīs patīkamā karstumā. Tomēr ar to viss arī beigsies.

Tāpēc, ka brīvdienām sākoties pakāpeniski atkal kļūs vēsāks un temperatūra dienas vidū pārsvarā būs tikai vairs ap +20 līdz +25 grādu robežās. Sestdien austrumos vēl temperatūra varētu pakāpties līdz +27 grādiem, tomēr visos pārējos reģionos stipri veidosies negaisa mākoņi. Kopumā negaisi būs stipri, nesot līdzi spēcīgas lietusgāzes, spēcīgu un brāzmainu vēju, kā arī krusu. Tālākais laiks jūlijā, būs salīdzinoši līdzīgs, bez lielām karstuma izpausmēm.