Interesanti

Alkohols, Stress un ne tikai! Nikola Krištopane nāk klajā ar paziņojumu par savām veselības problēmām!

Nesen sociālajos tīklos parādījās ziņas par Nikolas Krištopanes, bijušā premjera Viļa Krištopana meitas, veselību. Sieviete neslēpj, ka viņai ir problēmas ar vairogdziedzeri un tas paredz, ka viņai rūpīgāk jāseko līdzi savai veselībai. Tagad viņa publicējusi atzīšanos par pēdējā laika stāvokli:

“Pēdējo pusotru mēnesi es visai vieglprātīgi izturējos pret savu veselību, sportoju es daudz, varbūt vairāk kā jebkad, bet manam vairogdziedzerim ar to nepietiek, nepietiek arī ar zālēm. Ja ir regulārs miega trūkums, stress, alkohols un pedantiski neievēroju diētu, tad vairogdziedzeris pasaka, “čau, atā, I am done”.

Un tas notika. Jau pusotru nedēļu jūtu visos vecos simptomus – šķidrums uzkrājies kā nekad, seja piepampusi, nogurums 24/7, galvā mākonis un depresija arī tuvojas. Pa lielam augums brīnumaini labi turās, ūdens ir uzkrājies, bet ir tikai tīrais ūdens svars klāt, kas šobrīd skalojas ātri laukā, kas secinu ir tādēļ, ka sportošana izručīja.

Intermittent fasting, keto, daudz, daudz ūdens un tējas, regulārs sports un vēl darbs ar sevi mentāli, lai to visu ievērotu, tomēr ir atslēga visam. Vismaz man.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu