Interesanti

“Divās dienās varētu būt +27 grādi!” Bricis ziņo par superīgo laiku šonedēļ

Lai arī pagājušās nedēļas izskaņa nebija salīdzinoši priecīga, jo uznāca pamatīgas lietugāzes un arī laiks nebija no tiem siltākajiem, tagad situācija strauji mainās uz patīkamo un to labāko pusi. Lai arī iepriekšējās prognozes nebija tik optimistikas par šo nedēļu, tagad situācija mainās ļoti strauji.

Tomēr pašlaik pats svarīgākais jautājums ir par to, vai pēc karstajām dienām ir vēl gaidāms siltāks un vēl karstāks laiks? Par to visu un pārējiem jaunumiem ziņo Toms Bricis, kas skaidri izsakās, kas tad mūs īsti gaida šonedēļ.

“Mēs būsim uz tādas robežas, kas ir netipiski Latvijai. Īpaši pēc vēsiem pavasariem, kādu piedzīvojām maijā, uznāk otra galējība – ļoti liels karstums, bet aizvadītā nedēļa bijusi jūnijam atbilstoši silta. Šonedēļ pakāpeniski kļūs vēl mazliet siltāks,” izteicās Toms Bricis.

Jāņem gan vērā tas, ka šīs ir ļoti labas ziņas visiem tiem, kas jau gatavojas kārtīgi nosauļoties un pavadīt laiku ārpusē – saules pavadībā, jo šīs nedēļas laiks ir pats piemērotākais, lai to visu varētu izdarīt bez liekām problēmām un raizēm, jo klāt nāk vēl viens patīkams pārsteiguma moments.

Tieši šonedēļ gaisa temperatūra krasi kāps arī nakts laikā. Ja tiek ņemta vidējā gaisa temperatūra naktī, tad šonedēļa tas svārstīsies no +10 līdz pat +15 grādiem naktī, kas ir labas ziņas arī tiem, kam vasarā patīk veikt nakts izbraucienu vai vienkārši atpūsties zem klajas debess.

“Par karstuma vilni to gluži nosaukt nevarēs, jo pēc definīcijas vismaz divas dienas pēc kārtas būtu jābūt dienā +27 grādiem!”, izteicās Bricis. Lai gan viņš norāda un nosauca iespējamās divas dienas, kad šonedēļ temperatūra tik tiešām varētu sasniegt +27 grādus un atliek tikai ieplānot tā, lai šīs dienas būtu brīvas un varēsiet izbaudīt saules karstumu un visus pārējos vasaras priekus visā pilnībā.

Pašlaik gan atliek tikai cerēt, ka šis labais laiks saglabāsies arī turpmakajā laika periodā, lai šī vasara būtu krāšņa un patīkama ikvienam.  Plašāk par Briča teikto vari aplūkot zemāk redzamajā video :

Avots