Interesanti

Asaras un apjukums : Rīgas lidostā meiteni padzen no vārtiem uz lidmašīnu muļķīga iemesla dēļ!

Kādai pusaudzei, kam bijis lidojums ar “AirBaltic” lidmašīnu uz Parīzi, ceļojums iesācies pavisam citādāk nekā plānots. Viņa ieradusies lidostā ar rokas bagāžu, kas par 3 kg pārsniegusi aviokompānijas atļauto svaru, kā rezultātā lidmašīnā nav tikusi un palikusi lidostā.

Par notikušo portālā “Facebook” stāsta meitenes māte Ilona: “Augusts manai meitai iesācies ar asarām, stresu un vienaldzīgu attieksmi pret pusaudzi” Māte stāsta, ka bērns lidostā ieradies savlaicīgi un gaidījusi reģistrēšanos lidojumam. Aptuveni 15-20 min pirms pacelšanās pie vārtiem esot svērti pasažieru koferi, kurus tie plānojuši ņemt līdzi lidmašīnas salonā.

Kā izrādās, meitenes koferis bijis par smagu: “Manas meitas koferis, kā izrādās, pārsniedza atļauto svaru par 3 kilogramiem. Mājās koferi nosvērām, bet man gribējās aizsūtīt vecākajai meitai maizi un “Serenādes” konfektes. Tās ieliku klāt pašās beigās, mana vaina.”

Māte galvenokārt ir sašutusi par lidostas darbinieka rīcību minētajā situācijā: “Kofera svērējs teica – vai nu maksā, vai met lieko ārā. Pusaudzis bija tik ļoti apstulbis, ka sāka raudāt un gāja uz tualeti domāt, ko mest laukā.

Un, protams, zvanīja man. […] Es ieteicu vilkt mugurā smagāko un likt kabatās, ko var. Bet lielākais jautājums, nesaprašana ir par to, ka redzot bērna stāvokli, neviens pat mikrofonā neaicināja bērnu, lai nāk atpakaļ!”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu