Interesanti

Pavisam Laimīga, Skaista un Vesela! Notikusi milzīga Traģēdija, kur 39 gadu vecumā mirusi 3 bērnu māte!

Kurš gan to būtu domājis, ka šajā svētku laikā var notikt tik daudz dažādas un dīvainas lietas, kuras ietekmē cilvēku un visu tā kopējo stāvokli. Šajā ziņā nevienam pat nebija nojausma, ka varētu atgadīties, kas tāds līdz parādījās pirmās bīstamās zīmes, kas par to sāka atkal liecināt un tas viss norādīja uz pavisam nepatīkamu pārsteiguma momentu, kas rezultējās ar ļoti skumju paziņojumu, jo arī tuvākie locekļi un ģimene neko tādu pat nebija gaidījusi, taču viss beidzās krietni skumjāk, nekā kāds vispār to varēja nojaust. 

Runa iet par ļoti skaistu, veselīgu un laimīgu sievieti, kurai bija 39 gadi un trīs bērni. Diemžēl, skumjākais sākās tur, ka viņa ir devusies mūžībā vien deviņas dienas pēc tam, kad viņai tika oficiāli diagnosticēts vēzis ļoti agresīvā jeb bīstamā formā. Lai arī sākumā īpašas izmaiņas nebija jūtamas, drīz vien parādījās zīmes, kuras noteikti vajadzēja pārbaudīt. Tieši tas bija brīdis, kuru negaidīja neviens un tika atklāta nepatīkama vēsts, kas ietekmēja viņas atlikušās dienas.

“Skaista, veselīga un laimīga” trīs bērnu māmiņa Elizabete Kellija ir devusies mūžībā 39 gadu vecumā deviņas dienas pēc tam, kad viņai tika diagnosticēts agresīvs vēža veids. Trīs bērnu māte no Melburnas, Austrālijas, piedzīvoja pirmos slimības simptomus tikai 16 dienas pirms viņas aiziešanas, ziņoja News.com.

Pilnīgi nekādas nopietnas slimības pazīmes. Elizabete bija emocionāli piepildīta un fiziski vesela, taču tikai 16 dienas pirms izšķirošā dzīves pavērsiena viņa sāka izjust pirmos nierakmeņu simptomus.

Ārsti ātri saprata, ka problēma ir daudz nopietnāka. Vēzis tika atrasts Elizabetes plaušās, krūtīs un mugurkaulā un drīz izplatījās viņas smadzenēs un kaulos. Četras dienas pēc ārstēšanas sākuma Elizabete devās mūžībā, jo to vairs nevarēja apturēt.

“Vārdos nevar aprakstīt tik neticamas sievietes zaudēšanas ietekmi. Skumjas nevar izteikt to, kā mēs jūtamies, bet mēs apraudam mūsu meitas, sievas, mātes un drauga zaudējumu, kā arī trīs mazus bērnus, kuri tagad atceras tikai savu māti. savās sirdīs Izsaku līdzjūtību un kad viņi debesīs redz zvaigznes,” sacīja Elizabetes tuvs draugs.

“Viņa darīja visas pareizās lietas – labi ēda, nedzēra, vingroja, bet diemžēl tā tomēr notika. Vēzis nešķiro!”- uzsvēra Elizabetes ģimene, aicinot nopietni pievērsties ikgadējām veselības pārbaudēm.