Interesanti

Baņķis brīdina par tuvāko nākotni : “Viss tikai vēl sākas! Mūs sagaida Dižkrīze!”

Lieki piebilst par to, ka jau 2017. gadā salvenais Latviešu astrologs Kristaps Baņķis bija brīinājis par to, ka 2020. gadā būs gaidāma krīze. Bet pērn oktobrī viņš tiešām plaši jau aprakstīja, kā tas viss izpaudīsies un būs saistīts ar lielu nenoteiktību un haosu, neparedzamību un dažādām prognozēm, kuras nebūs pakļāvības. Tomēr, kas mūs īsti sagaida šogad?

Ja mēs skatāmies astroloģiski, tad 2021. gads ir ļoti saistīts ar 2020. gadu. Tieši ši gads attīsta visas nebūšanas. Žurkas gads medicīniski pievienos pamatīgu artavu Vērša konservatīvajam smagumam. Resursu nozīmīgumam un finanšu nastām. Pie tam viņš uzsver to, ka abi gadi tikai aizsāk veselu piecgadu maratonu.

Viņš uzsvēra : “Šobrīd joprojām vēl turpināsies @krīze2020, ko jau sākotnēji biju uzsvēri kā attiecināmu uz diviem gadiem. Bet jau kopš tā brīža nepārdomātajiem lēmumiem, tā tiešām pakāpeniski sāks pāraugt dižkrīzē.”

“Jau iepriekš pavasarī cilvēkus biju brīdinājis ka valdības skandētais veiksmes stāsts ir salīdzināms tikai ar horoskopu, nevis valdības veiksmīgi veidoto rezultātu. Tagad tiek dziedāta tieši tāda pati dziesma, tikai pavisam citā meldiņā. Proti visi, iedomājas, ka nu ir sapratuši problēmu un liekas, ka viņi tagad zina, kas sekos tālāk.”

Baņķis vērš uzmanību tam, ka Latvija astorolģiski atradīsies daudz vieglākā pozīcijā, tāpēc globālā krīze ķēra mazāk, taču ķer tagad un tā pa īstam. Tieši tāpēc šoreiz var runāt par dramatiskāku scenāriju un daudz nopietnākām problēmām nekā iepriekš.

Arī nekāds mākslīgais burbulis vairs nepalīdzēs, bet informāciju, kura ir liekama aiz auss visiem – tad noteikti nepieciešams kārtīgi savilkt jostas un domāt par nākamajiem gadiem uz priekšu un tas vairāk jādomā individuāli, jo nav zināms par ko čīkstēsim jau nākamajā gadā.

Pavisam noteikti šogad ir jāpiedomā par politiskajiem spēkiem un par to vai cilvēkus neraustīs aukliņās. Tāpat noteikti uzpērsies arī administratīvā pārvalde, jo ierēdņi maksimāli centīsies sevi pārspīlēti parādīt kālikuma kalpus.

Uz nākamajiem gadiem stringri cilvēkiem nepieciešams domāt par naudas rezervēm, jo ja tagad liekas, ka nauda būs, tad pavisam drīz tas var nebūs tik spīdoši, kā Jums patiesībā liekas.

Avots