Interesanti

Tas ir milzu trieciens visiem! Mūžībā devusies 37 Gadus vecā seriālu zvaigzne! “Aktrisei pēkšņi palika slikti”

Jau atkal sēru vēsts un šoreiz tas ir milzīgs trieciens visiem, kuri mīl seriālus un teātra izrādes, jo šī sieviete bija ļoti labi pazīstama visā plašajā pasaulē. Šoreiz gan jāpiemin tas, ka tas viss notika tik ļoti pēkšņi un negaidīti, kas liek uzdot ļoti daudz jautājumu par visu, kas īstenībā notika. Pēc esošās informācijas tiek ziņots, ka aktrisei kļuva slikti. Tiek ziņots, ka aktrisei bija vien 37 gadi un kā izrādās, tikai dienu pirms viņa aizdevās mūžībā, viņu dienu iepriekš bezsamaņā atrada kāds bērns.

Pats skumjākais ir tajā, ka tieši iepriekšējā diena viņa tika atrasta bezsamaņā, kas laikam bija zīme, ka steidzīgi jārīkojas, tomēr šoreiz situācija turpināja progresēt tālāk. Līdz ar to, notika tas, ko neviens negaidīja. Šajā situācijā tas liek uzdot tiešām daudz jautājumu, tomēr tagad tiek sniegta pirmā informācija par to, kas varēja notikt un kāpēc notika tieši tā! Laiks aplūkot par ko iet runa.

Savā dzīvoklī mūžībā devās krievu aktrise Natālija Steščenko. Seriāla zvaigznei ir 37 gadi. Šodien tas tika paziņots arī plašākajos medijos, kad iepriekš vēl nebija pārliecinoša informācija par šīm ziņām. Viņa aizgāja savā dzīvoklī Rostovskas krastmalā Maskavā. Izrādījās, ka kāds bērns viņu iepriekšējā vakarā atradis bez samaņas. Zēns izsauca kaimiņu, kurš izsauca ātro palīdzību. Tomēr Stephenko nevarēja glābt, un viņa “devās prom”, pirms ārsti paspēja ierasties.

Mēness teātris apstiprināja mākslinieka aiziešanu. “Diemžēl ir tāda nelaime. Viņa devās prom priekšlaicīgi. Viņai palika slikti , un tika izsaukta ātrā palīdzība. Tomēr tas viss notika ļoti pēkšņi nu pārāk ātri pirms ārsti paspēja, ko lietas labā darīt.  Šobrīd mums ir zināma tikai tāda informācija, kas mūs ļoti mulsina,” sacīja Mēness teātra administratore.

Par aktrises aiziešanu runāja arī Krievijas Mēness teātra mākslinieciskā vadītāja vietnieks Igors Janovičs. “Jā, tiešām, Natālija Stešenko ir devusies prom. Mēs par to uzzinājām vakar vakarā, saņēmām zvanu. Viņa pēdējo reizi teātrī bija apmēram pirms nedēļas, bet parasti vienmēr uztur kontaktus,” viņu citē Life.

Mākslinieka partneris atzina, ka ziņas viņu pārsteigušas. Dmitrijs Voroņins viņam pievienojās izrādēs “Magones” un “Ķirzakas”. Viņi arī cieši sadarbojas ārpus skatuves. Mākslinieks apliecina, ka Stešenko ir cilvēks bez konfliktiem.

“Nataša bija ļoti laipna, līdzjūtīga un ar lielisku humora izjūtu. Es neatceros nekādus strīdus, skandālus,” sacīja Voroņins.