Interesanti

Bricis jau laikus paziņo iedzīvotājiem par gaidāmo laiku brīvdienās! “Sāksies, kas pavisam neierasts!”

Ja vēl pirms pavisam neilga laika varējām sūdzēties par pārmērīgu lielu aukstumu, slapjumu un regulārām lietavām, tad drīzumā viss būs pavisam savādāk, jo jau pašlaik pēdējās dienās siltums ir bijis gana patīkams, tomēr skaidri jāsaprot par to kas mūs gaida jau tuvākajās dienās, tajā skaitā arī šajās brīvdienās. Un tieši šajā situācijā jāņem vērā, ka sāksies, ka pavisam neierasts, kā jau pavasara iesākumā sagaidām labu laiku, tad arī ko līdzīgu ir jāgaida!

Lai arī silums kopumā ir patīkami atvaidzinošs, naktis un rīta stundas joprojām ir samērīgi aukstas ar mīnusiem, tomēr galvenais jau ir tas, kādas būs šīs nedēļas brīvdienas? Pēc jaunākās prognozes tiek ziņots, ka brīvdienās sagaidāms krietni vairāk mākoņu, tomēr labā ziņa ir tāda, ka temperatūra kopumā īpaši nemainīsies, līdz ar to arī šajās brīvdienās varēsim baudīt patīkami siltu laiciņu, ko tad visi arī ir pelnījuši, tomēr vai viss būs tik rožaini un patīkami?

Kopumā sestdienas naktī debesis būs salīdzinoši mākoņainas, vienīgā situācija būs mainīga Latgalē, kur saglabāsies patīkami skaidrs laiks, tomēr temperatūra valsts lielākajā daļa svārstīsies no -2 līdz +2 grādu atzīmes, tomēr Latgales austrumos, kā arī vietām Vidzemē, mākoņu būs mazāks, līdz ar to sals varēs noslīdēt līdz pat -7 grādiem, tāpēc autovadītājiem vēlajās vakara stundās, kā arī agri no rītiem – jābūt ļoti piesardzīgiem, jo ceļi var būt ļoti slideni!

Dienas gaidā sagaidāma gan saulīte, gan vietām arī pamatīga migla. Kopumā dienas laikā temperatūra varēs pakāpties līz pat +9 grādiem, savukārt vietām kurzemē, pat vairāk nekā +10 grādi. Svētdien naktī daudzviet gaidāma stipra migla, temperatūra noslīdēs līdz -3 grādiem, savukārt dienas laikā gaidāms patīkami silts un saulains laiks un temperatūra iesils līdz +13 grādiem, kas ir patīkama vēsts tiem, kuri dosies atpūsties un cept pirmo pavasara šašliku.

Patīkama vēsts ir arī par nākamās nedēļas vidu, kad valstī saglabāsies ļoti saulains un sauss laiks. Vējš kopumā būs neliels. Naktīs temperatūra noslīdēs tikai nedaudz zem 0, savukārt dienas laikā temperatūra varēs pakāpsies pat līdz +15 grādiem. Ar to līdz vasarai arī nav tālu!

Avots