Interesanti

Ziņa, kas ir satricinājusi visu pasauli : “Šogad pirms Ziemassvētkiem būšot pasaules gals”

Mācītājs Pols Beglijs paredzēja, ka pasaules gals pienāks dažas dienas pirms Ziemassvētkiem. Prognoze ir balstīta uz maija kalendāru, to paziņojis pasaules milzīgais un oficiālais medijs “The Sun!”

Pols jeb mācītajs ir paziņojis un precizējis, ka tas notikšot tieši 21. Decembrī un šajā dienā būšot pavisam negaidīti notikumi, kuri sekošot viens pēc otra. Dīvaini ir tas, ka paša Pola Beglija dzimšanas diena ir tieši šajā datumā, vai tā varbūt ir tikai sakritība? Bet tas nemaz vēl pat nav viss!

Pats pols uzskata, ka esošais pasaules gals iestāsies īstajos Ziemas saulgriežos, kad Jupiters un Saturns nonāks 0,1 grāda attālumā un līdz ar to radīs spožāko zvaigzni debesīs kopš Betlēmes zvaigznes.

Tiks tuvu Jupiters vēl nekas nav bijis kopš tālā 1623. gada un tik tuvu tie nebūs vēl 500 gadus, skaidrojis Beglijs. Viņš uzsvēris, ka tā ir ļoti, ļoti reta parādība un gaidāma tieši īstajos Ziemas saulgriežos.

Jāņem vērā, ka Maiju vecie teica, ka tas var būt paaules gals, kādu pazīstam tagad, taču viņi var kļūdīties, norādījis Beglijs.

Viņš piebilda, ka Maiji jau kļūdījās 2012. gada 21. Decembrī, tomēr jāteic, ka Beglijs iepriekš norādīja, ka saules aptumsums šī gada jūnijā arī liecinājis par esošās ēras beigām.

Avots