Interesanti

Diemžēl mūžībā ir aizgājusi Latvijā ļoti populāra un mīlēta aktrise…

Diemžēl ļoti skumja vēsts ir pāršalkusi arī Latviju, jo 45 gadu vecumā ir mirusi pasaules slavenā Krievijas televīzijas un teātra aktrise Svetlana Obidina, kura bija pazīstama ne tikai Latvijā, Krievijā, bet arī  visā pasaulē, kas televīzijas skatītājiem bija pazīstama tieši no populārā seriāla “Sasisto lukturu ielas.”

Tikai tagad ir atklāts, ka viņa patiesībā ir mirusi 18. Novembrī, taču izrādās, ka tuvinieki šo faktu bija slēpuši jau vairākas dienas. Beigu beigās, šo notikušo viņi ir paziņojuši tikai tagad. To visu atklājusi Obidinas kolēģe, slavenā aktrise Anna Jekaterinskaja, kura ir ļoti noskumusi par esošo situāciju.

Ģimenes tuvinieki jau uzskata, ka traģēdijas iemesls tik tiešām varētu būt smaga saslimšana ar Covid-19, savukārt Jekaterinskaja jau izteikusies, ka pašlaik pavisam noteikti nevajadzētu izdarīt pārsteidzīgus lēmumus, jo pašlaik ir pāragri spriest, kamēr vēl nav paziņota oficiālā informācija par notikušo.

Pašlaik pa internetu jau klīst dažādākas versijas, bet, kas tad galu galā ir noticis, vēl nav saprotams, izteikusies aktrise.

Jāpiebilst, ka Obidina kopējā dzīves kontā ir ap pussimts lomu dažādās filmās, kā arī seriālos, taču pēdējos gados viņa strādāja arī slavenajā teātra festivālā ar nosaukumu “Baltijas Māja.”

Viņa ļoti labi un plaši bija pazīstama arī Latvijā, jo viņas atveidotās seriālu lomas un filmas, labi zināmas arī Latvijas auditorijai, tieši tāpēc šis ir arī liels zaudējums Latvijai, jo viņa tik tiešām bija izcila aktrise un aktiere, jo spēja ļoti ātri un labi pielāgoties teju jebkurā brīdī, kad tas bija nepieciešams.

Par notikušo ir izteicies arī pasaules slavenais režisors Aleksejs Germans : “Cik gan drausmu lietas notiekas šajās dienās. Mirst vieni pēc otra. Dienu no dienas. Lai viņiem mūžīga piemiņa. Tas viss ir tiešām briesmīgi, skumji, traģisiki un ļoti apbēdinoši.”