Interesanti

Slavenā Vasilisa Volodina Brīdina konkrēti vienu zīmi par Briesmām 15. Februārī – “Jūs varēsiet ciest”

Ļoti labi pazīstamā un slavenā Vasilisa Volodina ir ļoti labi pazīstama ar savām precīzajām prognozēm. Savādāk, protams, viņa nemaz nebūtu zināma, ja nekas no tā visa nesakristu vai nebūtu patiesība. Līdz ar to, tā kā viņa izpelnījusies lielu cilvēku loku, kas seko viņas prognozēm, šoreiz stāsts ir mazliet nopietnāks. Tas saistīts, ka tieši šajā situācijā viņa tieši vairāk brīdina konkrētu zīmi būt īpaši uzmanīgām. Un tūlīt sapratīsiet par ko tad precīzi tas viss ir.

Tieši viņa stāsta, kas tad tieši šajā saistībā rada lielākos draudus. Viņa savā prognozē izteikusies par 15. februāri un nosaukusi zīmes, kuru pārstāvjiem noteikti vajadzēs būt vairāk nekā uzmanīgiem un ļoti pārdomāt katru savu soli, lai nekļūdītos. Izklausās vienkārši, tomēr patiesībā ļoti labi zinām, kā tas viss notiek īstenībā. Viņa identificē galvenos draudu avotus un stāsta, kā pasargāt sevi no nelaimēm un problēmām, it īpaši šajā konkrētajā datumā, ka pastāv iespēja, kad tas visvairāk var notikt.

Volodina tieši  Strēlniekam prognozē ļoti grūtu dienu, jo Strēlniekam jābūt maksimāli precīzam pilnīgi visā, ko tas darīs vai taisīsies darīt. Bet galvenais drauds būs saistīts tiešā veidā ap elektriskajām ierīcēm un attiecīgi – pašu elektrību. Tas saistīts ar to, ka konkrētās straumes šajā dienā skars šīs zīmes pārstāvjus. Bojājas arī sadzīves tehnika, un pat nāksies lūgt meistaram to salabot.

Vēl viena briesma Strēlniekiem ir saistīta ar ziediem, lai arī cik muļķīgi tas pat neizklausītos, tomēr tūlīt sapratīsiet kāpēc. Tas tiešā veidā saistīts ar viņu emocionālo stāvokli, ko ļoti krasi varēs izmainīt. Ja šajā dienā kāds jums tos uzdāvina vai pēkšņi esat bieži ap ziediem, tā ir liela pazīme, ka drīz varat šķirties no kāda sava mīļā cilvēka.

Ja vēlaties glābt attiecības, labāk šādu dāvanu nepieņemt. Bet, ja sen viss nogāja greizi un tu vairs nevari dalīties priekā un emocijās ar partneri, tad attiecības jāizbeidz pašam neskatoties ne uz ko. To ir svarīgi atcerēties un ņemt vērā. Viņi pārdzīvo daudz, kad viss nenotiek, kā plānots. Visiem vajadzīgs laiks, lai varētu aizmirst pilnībā problēmas kā arī visas rūpes. Taču atceries – Esi šajā dienā ļoti piesardzīgs, it īpaši ap elektrību un viss Tev izdosies!