Interesanti

Dzirnavnieks klātienē atbild atbild uz Kambalu pārmatumiem Čuhņas skandālā un Notiek pamatīgs incidents!

Pēc “čuhnas” skandāla Kaspars un Olga Kambalas devās uz Dobelīti, lai tiktos ar kompāniju, kas uz viņas vārdiem reaģēja taktiski. Kā pati Olga teica, tas izrādījās viņas ļaunākais murgs. Kā liecina raidījums “Slavenības. Bez filtra” ieskats, Olgas vīrs Kaspars nedaudz pacēla balsi: “Jūs sākāt milzīgu korporatīvās aplenkuma ķēdi, un jūs kā liela kompānija parādījāt, kā tas var beigties. Olga minēja, ka vairāki Dobeles uzņēmumi izmantojuši viņas seju reklāmas nolūkos un uzbrukuši intervijās. Mirkli vēlāk sākas pamatīgas sarunas un tikšanās klātienē, un tālāk notika pat kārtīgs incidents!

Uzņēmuma “Dobeles dzirnavnieks” valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils nekad nav licis saprast, ka jūtas vainīgs par radušos situāciju. Par uzņēmuma rīkoto pasākumu viņš teica: “Vēlamies pateikties, Olga. Ja pamanāt, tiksim ar to galā šādā humoristiskā veidā. Vēlamies tikai pateikties par Dobeles popularizēšanu ar sveicienu. Mēs esam lielākais uzņēmums valstī. Nosaukumā iekļauta pilsēta un atrašanās vieta. Mēs pārstāvam Dobeli ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.” Tomēr jāatzīmē, ka tas bija tikai sākums tam visam, jo tieši tad Kambals sāka runāt!

Gandrīz katrā teikumā jūtams Olgas aizvainojums. «Kad atbraucu uz šejieni, es sapratu, kāds briesmonis ir šī kompānija, kas vienkārši mīda kājām sievieti, trīs bērnu māti un sabojā manu dzīvi.» Olga vairākkārt uzsvēra, ka cilvēki nesaprot Joki ne tikai ietekmēja viņas garīgo veselību, bet arī viņas biznesu. “Cilvēki nesaprot, ka esmu maziņa un viena. Ko es tagad darīšu – lēkšu Daugavā? Tas ir tā, ka mana dzīve ir beigusies. Es nevaru taisīt biznesu, jo Dobeles dzirnavnieks par mani paņirgājās. Ko tad tālāk vispār var darīt šādā situācijā?

Olga aizkulisēs nespēja novaldīt asaras un teica: “Sāp, sāp. Es tā neesmu jutusies jau sen. Man ir histērija. Es pat nevaru izskaidrot to sajūtu. Tā vienkārši piemeklē tevi un tā ir diezgan slikti. Nevēlos to nevienam pat novēlēt.” Turpinot sarunu, uzņēmuma pārstāvis norādīja, ka ieraksta mērķis nav bijis izjokot Olgu. “Mēs patiešām neapzinājāmies, ka kaut tāds Jums varētu notikt,” sacīja Amsirs.

Kaspers vairākkārt ir teicis, ka uzņēmums ar savu rīcību rāda piemēru citiem. “Tas, ka viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā var to parādīt, rāda piemēru visiem – gribi darīt kaut ko sliktu vai nē, tu esi parādījis piemēru, ka to var izdarīt.” “Tāda mērķa nav. Mēs tiešām smejies Mums ir humora izjūta,” savu rīcību aizstāvēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Lūse. Viņai pievienojās valdes loceklis: “Mēs pasmaidām paši par sevi.”

Olga ir pārliecināta, ka negatīvie komentāri par viņu ir nepamatoti: “Es esmu parasts cilvēks, kas dzīvo parastu dzīvi. Nevienam nav tiesību uzņemt un ievietot manu bildi un minēt manu vārdu savos sludinājumos. Tas ir amorāli, tas nav normāli.

Tagad es saprotu, kā tas bija, kad bērnībā kāds skolā kādu apdi** . Man liekas, ka man ir slikti visas Latvijas priekšā. “

“Ikvienam, kurš mēģinās izmantot mūsu labo gribo, būs jāmaksā cena,” sacīja Kaspars ārpus ekrāna.

Atvadoties, sabiedrisko attiecību menedžeris sacīja: “Mums nav ļaunu nodomu, un mēs nezinājām, ka tas izvērtīsies šādi.”

Šķiršanās laikā Kerbalas un “Dobeles Dzirnanieka” pārstāvji parādījās, lai paspiestu roku un aktīvi novēlētu veiksmi. Nav skaidrs, kā situācija attīstīsies turpmāk.