Interesanti

“Laiks izmainīsies ļoti krasi!” Jau laicīgi tiek ziņots, kas mūs patiesībā sagaida tuvākajās dienās!

Ja vēl iepriekšējās dienās varējām nedaudz papriecāties par nedaudz silto laiku, tad šobrīd situācija jau krietni mainījusies un jau tagad varam izjust, ka laiks krietni mainās uz pretējo pusi, un šajā gadījumā runa iet par to pusi, kas nav tā patīkamākā. Jāņem vērā, ka jau ceturtdien valsts teritorijā debesis lielākoties būs ļoti mākoņainas un saulīte būs krietni mazāk, bet kopējais laiks varētu bū nedaudz siltāks, liecina prognozes.

Jāņem vērā, ka esošajā naktī mākoņu visā valstī kļūs jau krietni vairāk, savukārt nakts otrajāpusē daudzviet jau būs sagaidāms lietus. Dienas gaitā lietus jau būs sagaidāms teju vai visos reģionos, tāpēc jārēķinās ar pamatīgu slapjdraņķi un nepatīkamiem apstākļiem. Kopumā valdošais būs mērens rietumu, dienvidrietumu vējš, savukārt pēcpusdienā un vakarā daudzviet būs lēnais mainīga virziena vējš, tomēr kāds laiks mūs sagaida nākamajās dienās un vai nedēļas izskaņas laiks būs tikpat draņķīgs, kā esošās lietavas dienas?

Tāpat nedrīkstam aizmirst, ka temperatūra nakts laikā svārstīsies aptuveni no +3 līdz + 8 grādiem, taču daudzviet Kurzemes pusē būs sagaidāma pamatīga salna, lai arī temperatūra būs krietni augstāka, nekā parasti. Dienā gaiss stabili iesils pāri +10 grādiem, taču nepatīkamā ziņa ir par to, kāds laiks tad mūs patiesībā saigaida nedēļas izskaņā un burvīgajās brīvdienās, kas arī attiecīgajā situācijā neizskatās pārāk labi!

Piektdien, sestdien un svētdien teju visā valsts teritorijā būs sagaidāmas lietusgāzes, kas gan nav īpaši patīkami, jo kā nekā siltais vasaras laiks tuvojas, taču eošais laiks atgādina rudenīgu laiku, kurš itin nemaz nav tik silts cik vajadzētu, nemaz nerunājot par patstāvīgajām lietavām, kuras vienkārši turpinās un turpinās tā vienkārši bez apstājas un pēc esošajām prognozēm valsts centralajā daļā šāds laik turpināsies arī nākamās nedēļas sākumā.

Tāpēc tā vienkārši par labu laiku uz brīdi noteikti varam aizmirst, jo tā vienkārši labs laiks pilnībā izskatās, ka nevar iesākties un slapjais laiks būtībā vilksies līdz pat maija beigām, kas gan nav iepriecinoši, jo tādā veidā nevaram izbaudīt patīkamo un silto laiku, kas tiek aizēnots ar slapjdraņķi.