Interesanti

“Prezidenta apartamenti!” Lūk kādā istabiņā Ņujorkā dzīvoja Viņķele pa 1240 Eiro nodokļu maksātāju naudas

Cilvēki ir sašutuši par veselības ministres Ilzes Viņķeles milzīgo naudas šķērdēšanu, jeb tā dēvēto neseno vizīti Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņa apmetās Manhetenas  četrzvaigžņu viesnīcā, kur par divām dienām rēķins tika piestādīts par 1240 Eiro un 99 centiem. Rodas jautājums, vai tas nav pārmērīgi daudz priekš nepieciešamajām vajadzībām? Izrādās, ka pārmērīgi, jo līdzīgu un izskata ziņā teju vai identisku varēja maksāt pat četras reizes lētāk!

Publiskajā telpā jau ir izskanējušas vairākas detaļas par Veselības ministres Ilzes Viņķeles braucienu uz Ameriku. Atklājušās vairākas lietas, kuras iepriekš pat nebija zināmas, varbūt pat noklusētas?  Oficiālais vizīties mērķis Amerikas Savienotajās Valstīs bija lai pārstāvētu Latvijas valsti Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) asamblejā.

Lasi vēl : Lūk cik vienkāršā veidā Tu vari uzzināt kurš Tevi Facebookā ir bloķējis vai izdzēsis no draugu loka
Tas notika 22. līdz pat 24. septembrim, tas bija ceļojuma oficiālais iemesls. Taču pēkšņi tapis zināms, ka viņai uzreiz 25. septembrī negaidīti sācies atvaļinājums, kurš ildzis līdz pat 29. septembrim. Vai nav interesanta sakritība?

Veselības ministrijas valsts sekretāre Daina Mūrniece sniedza ziņas par to, ka konkrētais divu dienu komandējums ir izmaksājis 2055 Eiro un 99 centus. Ilzei Viņķelei esot atmaksāta četrzvaigžņu viesnīcā “Hotel 48LEX New York” , kas izmaksās 1240 Eiro un 99 centus, kā arī lidmašīnas biļete uz turieni un atpakaļ 815 Eiro. Laiks aplūkoties, kur viņa apmetās un kāpēc pēkšņi uzradās atvaļinājums?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā