Interesanti

Pasauli satricina, kas skumjš! Mūžībā devies viens no Pasaules slavenākajiem aktieriem savā filmas pirmizrādē

Diemžēl, bet neatkarīgi no tā cik Tu esi slavens vai bagāts, vienā brīdī tāpat mēs visi atvadīsimies no dzīves un nekam vairāk vairs nebūs nozīme. Šajā gadījumā tas pats notika ar šo pasaules slaveno aktieri, kurš ir pazīstams visā plašajā pasaulē, bet pats nāk no Amerikas. Tas viss ir tiešām ļoti skumja un šajā ziņā skumjākais ir tas, kādā veidā tas viss notika. Lai arī cik filmas tu būtu skatījies, noteikti kādā no tām esi redzējis viņu! Pie tam viņš ir ļoti daudzu filmu galvenais varonis un fani viņu tik tiešām mīl, jo viņš spēja atšķirties no pelēkās masas!

Lai arī cik ļoti dīvaini tas nebūtu tomēr, tas ir noticis un šoreiz mums no viņa būs jāatvadās. Mūžībā ir devies pasaules slavenais aktieris Roberts Fosters. Viņam bija diagnoze ar smadzeņu vēzi, kas ir tiešām ļoti sāpīgs un drausmīgs veids kā aiziet. Tieši viņa pēdējā filma bija : “El Camino : A Breaking Bad Movie” pirmizrādes pirmajā dienā. Tas viss notika tik pēkšņi, pie tam biļetes uz filmu tika izpārdotas vien pāris minūšu laikā. Taču vai atceraties kā viņš īsti izskatās un kādas tieši bija detaļas notikušajā?

Tieši viņš savu milzīgo slavu Holivudā izpelnījās jau tālajā 1967. gadā, kad ar Marlonu Brano un Elizabeti Teilori filmējās kopējā filmā ar nosaukumu : “The Reflection in the Golden Eye”. Bet ja Jums tas neko neizsaka, tas nekas, jo viņš ir bijis vēl gana neskaitāmās filmās. Tieši pēc tās filmas viņa slava turpināja kāpt ļoti ātri un viņš sāka būt kā galvenais aktieris tiešām daudzās slavenās filmās. Taču vai varat atcerēties, kā viņš izskatījās? Laiks aplūkot!

Tomēr šoreiz jautājums ir par to, vai viņš pats zināja, ka viņam ir smadzeņu vēzis? Daudzi par to turpina klusēt, it īpaši ģimenes locekļi. Tomēr ņemot vērā mediju apkopoto informāciju var secināt, ka viņš to bija atklājis tikai neilgu laiku atpakaļ. Tālāk, kad tas tiek atklāts, seko tikai maksimāla veselības uzturēšanas un pagarināšana, jo tas viss turpina progresēt.

Pavisam noteikti esat redzējuši filmu, kurā viņš piedalās. Viņš ir piedalījies tik ļoti daudzās filmas, taču tagad tikai caur filmām viņu varēsim atcerēties. Visa Holivuda sēro par viņa aiziešanu, jo viņš tik tiešām bija ikviena slavena režisora un aktiera draugs. Pašlaik tikai kopīgi varam par viņu aizlūgt.