Interesanti

Pasauli satricina Jauna Traģēdija! Mīklainos apstākļos mūžībā devusies pasaulē ļoti atpazīstama slavenība!

Lai arī cik dīvaini tas nebūtu, taču pirms svētkiem visā pasaulē notiek daudz un dažādu dīvainu lietu. Šajā saistībā pēdējās dienā mūžībā devušies ļoti daudz populāru un zināmu cilvēku, kas ir ļoti skumji priekš mums visiem. Tomēr kā gan tas viss varēja atgadīties šajā gadījumā, kad šī zvaigzne ir tik ietekmīga un nekas neliecināja par to, ka tas varētu notikt? Tieši tas šajā situācijā visu padara krietni skumjāku, jo nav saprotams īstais iemesls, kas to visu lika darīt.

Elenas Dedženeresas sarunu šova dīdžejs un dejotājs Stīvens “TWitch” Boss, kurš ieguva slavu kā dīdžejs un The Ellen DeGeneres Talk Show līdzproducents, ir devies mūžībā 40 gadu vecumā, CNN apstiprināja viņa sieva Elisone Holkere Bosa. “Ar nožēlu man ir jāapstiprina, ka mans vīrs Stīvens ir mūs pametis,” saka Holkers Bosa. “Stīvena klātbūtne paspilgtināja pat vistumšākās dienas… Viņš augstāk par visu novērtēja savu ģimeni, draugus un kopienu. Viņš bija mūsu ģimenes mugurkauls, labākais vīrs un tēvs, kā arī iedvesmas avots saviem faniem.” Tomēr pašlaik ir lietas, kuras nav saprotams, jo tas viss notika ne tā, kā Jūs iedomājaties.

“Esmu pārliecināta, ka nepaies neviena diena, kad mēs negodināsim viņa piemiņu. Es un īpaši mūsu trīs bērni lūdzam privātumu šajā grūtajā laikā,” pie sabiedrības vēršas atraitne. Sīkāka informācija par viņa nāvi netika izpausta. Jaunlaulātie tikai pirms pāris dienām nosvinēja savu devīto kāzu gadadienu. Boss dzimis Montgomerijā, Alabamas štatā. Stīvens bērnībā ieguva savu segvārdu “TWitch”, jo viņš bija hiperaktīvs bērns.

2003. gadā Boss bija pusfinālists MTV raidījumā “The Wade Robson Project”, kā arī ieguva otro vietu televīzijas talantu konkursā “Star Search”. Otrās vietas iegūšana konkursā So You Think You Can Dance 2008. gadā aizsāka savu ceļu uz slavu, un vēlāk viņš atgriezās konkursā kā tiesnesis, lai vērtētu tā dalībniekus.

Elena Dedženeresa viņu nolīga par dīdžeju savā populārajā sarunu šovā 2014. gadā, un viņš šovā strādāja līdzās Elenai līdz šī gada pavasarim, kad sarunu šovs tika pārtraukts. Boss bija arī šova līdzproducents.

Elena arī sociālajā tīklā Facebook izteica līdzjūtību saistībā ar Bosa zaudējumu: “Mana sirds ir salauzta. Es viņu mīlēju, TWitch bija mana ģimene. Man viņa pietrūks. Lūdzu, sūtiet labas domas viņa sievai Elisonei un viņu trim bērniem.”

Viņš uzturēja kontaktus ar saviem faniem, izmantojot savus sociālo tīklu kontus, bieži ievietojot videoklipus, kuros viņš dejo ar sievu.

Pirmdien, 12. decembrī, Boss bija publicējis savu pēdējo Instagram ierakstu, kurā viņš un viņa sieva redzēti dejojam pie Ziemassvētku eglītes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Allison Holker (@allisonholker)