Interesanti

Latvijā ir noticis vienkārši pretīgs skandāls saistībā ar slimnīcu, ko pārraidīja arī BezTabu! Šausmīgi

Jāpasakās BezTabu, kuri konkrēto situāciju parādīja visai Latvijai, jo izrādās, ka notiek tiešām trakas lietas, tas vienkārši nav normāli!

Zināmais raidījums Bez Tabu vēsta par atgadījumu, kad Ieva un viņas brālis atbraukuši ciemos pie tēva Siguldā un sapratuši, ka tēvam ir nepieciešama medicīniska palīdzība, jo pēc notikušā negadījuma uz ķermeņa bijuši sasitumi, nobrāzumu un zilumi. Kad ieradusies neatliekamā medicīniskā palīdzība, mediķi esot izlēmuši nogādāt vīrieti uz slimnīcu.

Cietušā meita gan palikusi neizpratnē, par to, ka uzzinājusi, ka tēvs galu galā nemaz neatrodas norādītajā medicīniskā iestādē, bet gan bezpajumtnieku patversmē.Tēvs esot pēc pāris stundām, jau pēc pusnakts, zvanījis meitai no nezināma numuru un lūdzis, lai viņam atbrauc pakaļ uz bezpajumtnieku patversmi.

Meita ir sašutusi, kāpēc no medicīniskais personāls nesniedza nekādu informāciju par plānoto vietas maiņu, jo ātrās palīdzības darbiniekiem meita esot atstājusi arī savu telefona numuru, uz kuru lūgusi zvanīt, ja ir radusies nepieciešamība.

Kad tēvs tika vests uz slimnīcu, Ieva bija ielikusi viņa somā mobilo tālruni un tā lādētāju, lai varētu ar tēvu sazināties, taču nedaudz vēlāk atklājies ka telefons ir pazudis. Taču tas pat vēl nebija viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu