Interesanti

Latvijā ir noticis vienkārši pretīgs skandāls saistībā ar slimnīcu, ko pārraidīja arī BezTabu! Šausmīgi

Slimnīcā tēvam vairs 800 eiro dārgais telefons vairs neesot bijis pie viņa, taču vislielāko nesaprašanos sievietei ir izraisījis nevis nozaudētais mobilais tālrunis, bet gan tas, ka tēvam nemaz nav sniegta nekāda medicīniska aprūpe, kā arī neesot piezvanīts radiniekiem un paziņots par tēva pārvešanu uz bezpajumtnieku patversmi.

 Rīgas Austrumu slimnīcas pārstāve gan kategoriski noliedz šos faktus, bet gan stāsta, ka pēc tam kad pacients esot saņēmis visu nepieciešamo medicīnisko palīdzību, mediķi ir vienojušies, ka vīrietim nav nepieciešams vairs palikt stacionārā. Slimnīcā netiek atstātas personas zem alkohola reibuma.

Nepieciešamības sazināties ar pacienta tuviniekiem neesot, un tas nemaz neietilpstot darbinieku pienākumos, ja cietušais tiek laists mājās, norāda pārstāve no Rīgas Austrumu slimnīcas.

Taču pat vīrietis apgalvoja, ka ir informējis tuviniekus, par to, ka tiek palaists mājās, taču tuvinieki ir atteikušies ierasties vīrietim pakaļ, tāpēc pieņēma lēmumu nogādāt pacientu uz sociālās aprūpes centru. Manuprāt, viss šeit ir pašsaprotami. Bet par ko gan šis lielais skandāls?