Interesanti, Neticami, Noderīgi, Sievietēm

Latviju pāršalkusi ļoti skumja vēsts… Mirusi leģendāra un tautā mīlēta persona

Kurš gan to būtu domājis, ka aizvien biežāk sākam dzirdēt par to, ka mirst populāri un tautā zināmi, kā arī ļoti mīlēti cilvēki. Vai pie vainas esošā situācija, vīruss vai citas problēmas? Nav zināms,tomēr skaidrs ir tas, ka situācija nav diez ko iepriecinoša, it īpaši Pandēmijas laikā.

Pašlaik ir tapis zināms, ka Otrdien 06.10.2020 mūžībā aizgājusi Latvijas leģendārā stiliste un grima māksliniece Biruta Magele, kura visa sava mūža laikā bija izskolojusi simtiem, pat ja ne tūkstošiem jaunas skaistumkopšanas speciālistes, kuras arī tālāk bieži vien nesušas Birutas vārdu.

Lieki piebillst, ka Latvijā viņa bija ļoti mīlēta persona un vienmēr padarīja citus daudz laimīgākus ar savām zināšanām un prasmēm. Diemžēl šī ir dzīve un mēs visi reiz dosimies tajā ceļā, tieši tāpāt katram arī ir jānoiet savas mūža ceļš.

Atvadīšanās no Birutas notiks 12. Oktobrī pulksten 13. Rīgas Krematorijā Varoņu ielā 3A, paziņojuši piederīgie. Tāpat viņi izteikušies, ka Birutas mīļākie ziedi bija Lilijas, norādījusi ģimene un tuvinieki.

Biruta bija ne tikai uzņēmēja, stiliste un grima māksliniece, kura ne vien izveidoja savu stilista skolu – pašu pirmo Latvijā, kas tika nosaukta viņas pašas vārdā, bet iepriekš strādāja Latvijas Televīzijā, kur pirms ētera sapucēja visus varoņus. Tāpat viņa ir vairāku grāmatu autore par skaistumu un grimu.

Avots