Interesanti

Mārtiņa Ķibilda kaimiņiene stāsta, kāds Mārtiņš bijis īstenībā

5. Novembrī valstī abi populārie bulvārpeses izdevumi “Kas Jauns” un “Privātā dzīve” piedāvājušas ļoti plašus materiālus par 26. Oktobrī notikušo gadījumu Nīderlandē. Tā bija diena, kad Televīzijas žurnālists Mārtiņš Ķibilds aizgāja no šīs pasaules un pamatīgi satriecas daudzus cilvēkus.

Intervēta tikusi arī dziedātāja Ieva Akuratere, kura vēl pirms neilga laika dzīvoja vienā namā, kopā ar Mārtiņu un viņa sievu. Ķibilds kopa ar savu sievu Ilzi un pašu jaunāko dēlinu mitinājās nama otrajā stāvā, līdz pat pagājušajai vasarai, kad piedzima vēl meitiņa.

Neilgi pēc tam ģimene pārcēlusies uz citu īpašumu, turpat netālu Mežaparkā. Ieva Akuratere skaidro, ka Mārtiņš Ķibilds esot bijis ļoti pedantisks, taču ar to nevienam neesot uzbāzies, it īpaši par sīkumiem, ja kaut kas viņam nepatika.

Piemēram, ja zāli nevarēja laikā nopļaut mājas saimnieki, viņš to paņēma un izdarīja pats. Akuratere ļoti slavē Ķibilda manieres, vienmēr bija ssajūta, ka ikviens jautajums vai problēma tiks atrisināta pavisam inteliģentā stilā. Tomēr tas nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā